Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2017 11 27  18:54  |  Aktualijos

Paskutinė savaitė, kada taip lengvai kalbame apie viską, o nuo kito pirmadienio jau pasileisime vedami šventinio laikotarpio ekstazės arba karštinės (kaip pavadinsi – nepagadinsi). Siūlysime dovanų idėjas, tad stay tuned ir nereikės laužyti galvos!

„Map my hood“

Rajono ilgesys graužia persikėlus arčiau centro? Įsiamžink savo vaikystės kiemo žemėlapį ant sienos!

Map my hood

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„Skanu nu“

Žiemą atsiranda nenumaldomas saldumynų noras, o ir „gelbėjimo ratą“ galima paslėpti po šiltu vilnoniu megztiniu. Visgi, neužilgo ateis pavasaris ir ką tada daryti? Išeitis – valgyti sveikus „Skanu nu“ saldumynus. Pabandom!

Skanu nu

„Myliu Nidą“

Meilė Nidai, ilgesys saulei bei jūrai labiausiai sustiprėja įlipus į balą ir susisiautus į storiausią striukę (kuri vis vien nešildo!), kitaip tariant – rudenį arba žiemą. Visgi, linksmi Nidos žvėreliai siunčia sušalusiems kurorto gerbėjams linkėjimus ir linki linksmų švenčių. Beje, kažkas sakė, kad jei nešiosi „Myliu Nidą“ megztinį žiemą, vasara ateis greičiau!

Myliu Nidą

Ugnė Sinkevičiūtė

„Vinted“ atradimas, kuriuo labai knietėjo pasidalinti pamačius orų prognozėse snaiges. Ugnės Sinkevičiūtės kurtos liemenės yra pritaikytos lietuviškai pilkai žiemai – yra ryškios ir šiltos!

Ugnė Sinkevičiūtė

„Le Poéme“

Le Poéme rankinės tikras rankų darbo šedevras. Rankinės gaminamos iš minkštos, kietos arba apdirbtos odos, unikalūs įspausti piešiniai bei išdrožinėtos natūralaus medžio rankenos yra kuriamos specialiai šioms rankinėms.

Le Poéme

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO