Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 08 12  10:17  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Vėl pirmadienis ir vėl naujos rekomendacijos vasariškomis nuotaikomis apimtiems žmonėms – juk tiek linksmybių beieškančių, tiek visada dirbančių, tiek individualistų ir atradėjų mums netrūksta. Kaip manai, ką veiksi šią savaitę?

Eksperimentuotojams

http://shop.bnplab.com

Tapk eksperimento dalyviu – Bits and Pieces geometrinių figūrų laboratorija kviečia neįtikėtinas formas paversti mada.

Bits and Pieces geometrinių figūrų laboratorija

Originaliesiems

https://www.facebook.com/PinsOfDixie

Pins of Dixie – nauja ir lietuviška. Įvertinkite naujokus ir gal jų palaidines jau kitą savaitę kabinsite ant savo pakabos?

Pins of Dixie

Verslininkams

https://www.facebook.com/UrbanCafeLT

Jei vasarą iki kaklo skendi ne ežere, o verslo reikaluose, minutėlę atsikvėpk Urban Cafeespresso sumuštinių bare. Kaip darbuotojai teigia, jų išskirtinis bruožas – itin greitas ir malonus aptarnavimas. Įsitikink pats!

Urban Cafe

Besilinksminantiems

http://eventot.com/opium-ant-bangos-08-14-16/2098209

Opium ir Nida – dar negirdėtas derinys! Muzikos ir pajūrio šokių šią savaitę galėsi ragauti nuo trečiadienio iki šeštadienio „Švyturys Beach“ bare.

Opium ir Nida

Vyriškiausiems

http://www.woxxbarbers.lt/

Barzda – ir stilius, ir gyvenimo būdas, o tinkamai prižiūrėta barzda – dar ir vyriškumo simbolis. Jei nesuvaldai saviškės, apsilankyk pas profesionalius barzdos kirpėjus Vilniuje WoxxBarbers.

WoxxBarbers.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dimensions Festival 2019

Indigo

Outlook Festival 2019