Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 10 28  11:07  |  Aktualijos

Ar peršalę gulite lovoje, ar darbe geriate rytinę kavą, nepamirškite kalendoriaus – juk SwO rekomendacijas planuoti ir panaudoti reikia kas dieną!

Burgerių namai

Burgerių namai

https://www.facebook.com/pages/Drama-Burger/305945912877520

„Burgeris – tai daugiau nei greito maisto restorano produktas“, – pasakytų bet kuris mėsainių skanautojas. Tuo galėsite įsitikinti naujoje „Drama Burger“ kavinėje. Gedimino prospekte jau jaučiame šiltų  brioche bandelių kvapą…

 

Vasarinis lietus

Nida Raincoat

https://www.facebook.com/nidaraincoat

Neneigsime savo nostalgijos šiltajam sezonui, tad vėl siunčiame dar vieną prisiminimą iš vasaros kelionių. Šį kartą jis dar ir lietingas – „Nida Raincoat“ asimetriški lietpalčiai, papuošti Nidos žemėlapiu suteiks (arba jau suteikė) galimybę pažymėti kiekvieną aplankytą Nidos vietą tiesiai ant savo drabužio.

 

Klaipėdos stilius

Dizaino stalčius

https://www.facebook.com/dizainostalcius

Klaipėdoje pulsuoja stilius – butikas „Dizaino stalčius“ kviečia užsukti ir tuo įsitikinti, renkantis neįprastus ir unikalius aksesuarus: parduotuvėje galėsite įvertinti Indros Karp ir Ditės Dilginienės kūrybos vaisius.

 

Espresso laporatorija

Coffee Inn LAB

https://www.facebook.com/CoffeeInnLAB

Ei, juodos kavos gurmanai, skiriame Jums pasimatymą „Coffee Inn LAB“ prekybos centre Gedimino 9. Ar užeisi paragauti espresso „šoto“?

 

Geriausia draugė

Bags by Robi Agnes

https://www.facebook.com/pages/Bags-by-ROBI-AGNES/524946680919378

Jei deimantas – merginos geriausias draugas, rankinė – neišskiriama palydovė!

„Bags by Robi Agnes“ – tai patogios odinės rankinės, besirūpinančios visais Jūsų daiktais.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kauno bienalė