Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2017 12 11  18:01  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Kiek liko iki švenčių? Tikrai nedaug! Šią savaitę – dedikacija geriausioms moterų kompanionėms – rankinėms! Skaitome, renkamės, dovanojame.

„Untitled“

Minimalistinio, „švaraus“ dizaino ir griežtų formų UNTITLED rankinės atvers langą eksperimentuoti su ryškesniais akcentais ir drabužiais!

„Untitled“ –

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„TURĖK BĖDĄ“ 

Kutai, „žvynai“, kailis ir oda – skamba kaip madingiausia 2018 m. rankinė!

„TURĖK BĖDĄ“ –

„erikahoc“ 

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris domisi lietuvių kūrėjais ir nežinotų „erikahoc“ – aukšta kokybė, stilingos formos, kurios tapo pamėgtos ne tik lietuvių bet ir užsienio pirkėjų!

„erikahoc“

„kARTu“

Paskaninkite savo stilių! Greipfrutas, garstyčia, juodasis šokoladas… Tai – „kARTu“ rankinių spalvos. Minkštos odos rankinės bus mėgstamiausia gavėjo dovana!

„kARTu“

„BaoBag“ 

BaoBag – dar vaikystėje perskaitytos knygos apie baobabų simboliką: natūralus grožis, stiprybė, gėris ir grožio stebuklas. Tuo dukra Neringa ir mama Genė vadovaujasi kurdamos spalvotas ir jaukias „BaoBag“ rankines!

„BaoBag“ – SwO magazine

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art