Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 07 01  16:28  |  Aktualijos

Kiekviena nauja vasaros sezono diena – kaip Kalėdos ar Naujieji metai. Tai visai nesusiję su dovanomis ar maisto kalnais, – kalbame apie pasižadėjimus. Girdėta situacija: ,,Turiu tiek daug laisvo laiko: nuo rytojaus bėgiosiu, grįžus namo mokysiuosi ispanų kalbos ir savanoriausių gyvūnų globos namuose.’’ Deja, ateina rytas ir net su žiburiu ,,ryžtingųjų’’ nerasi lakstančių ristele, kremtančių naujus užrašus ar savanoriaujančių. SwO linki nesėdėti rankų  sudėjus, o imtis veiksmų, kuriuos rudenį prisiminsite su pasididžiavimu. O dabar – šios savaitės rekomendacijos!

 

Mažas spalvotas topas

Ne kartą pasiteisinęs naujovių šaltinis – Facebook draugų pamėgti puslapiai. Šios savaitės perliukas: Laura Ralph Design mini palaidinės ir net vasariniai kostiumėliai! Tokio drabužėlio Lietuvoje trūko – papuošite ir gatves (jeigu esate drąsios), ir karštą festivalio dieną (ar net naktį).

https://www.facebook.com/lauraralphdesigns

 Mažas spalvotas topas

Duoklė vyrams

Jau gyrėme just.IN rankų darbo, moteriškas odines rankines, o dabar dar labiau pagirsime rankines vyrams! Neiššaukiančios, tačiau iki kaulų stilingos, patogios ir limpančios delninės bei krepšiai turėtų patraukti lietuvių akis.

https://www.facebook.com/just.in.handmade

Duoklė vyrams

Dovana kryžiuku

Praktiška rekomendacija – gimtadieniai ir kitokio plauko šventės artėja visada, o idėjų vežimas tuštėja. Be salų ir automobilių kitą kartą pagalvokime apie mielas, bent pusei gyvenimo namuose pasiliksiančias dovanas – siuvinėtas smulkmenėles. Ką siuvinėti? Nebūtinai gėlytes – tai gali būti jūsų slaptas šūkis ar mylimiausias gėrimas. Sugalvokite patys!

https://www.facebook.com/pages/Siuvinejimai/153925941402052

Dovana kryžiuku

Spalvotas pasaulis

Tikriausiai, jau patys supratote, kas šios vasaros aksesuarų tope užima pirmąją vietą, bet dėl viso pikto pranešame dar kartą – visi perka akinius nuo saulės spalvotais stiklais.  Kuriuos laikysite ant nosies šį sezoną: aviatorius ar wayfarer tipo rėmus?

http://eu.faconnable-store.com/en/index.aspx

Spalvotas pasaulis

Azartiniai žaidimai

Naujas smagiausias užsiėmimas – Ebay aukcionai!  Jei nebandėte, būtinai sudalyvaukite. Tarp aukcione siūlomų daiktų rasite ir Alexander Mcqueen floral skull skarelę, dėl kurios norėtų pakovoti ne vienas!

www.ebay.com

Azartiniai žaidimai

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO