Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 07 13  20:53  |  Aktualijos

SwO rekomendacijos ir vėl Jūsų kompiuterio ekranuose. Pailsėjome, pasisėmėme idėjų, atradome naujų kūrėjų, o kai mieli dalykai pradėjo jau spausti ne tik spintą, bet ir Facebook „mėgsta“ skyrelį, nusprendėme vėl jais intensyviai dalintis su mūsų mylimais skaitytojais!

1. Feiminn

Feminn

www.facebook.com/pages/Feiminn/190377814465570

Jei norite būti kerinti, rinkitės prabangius, madingus „Feiminn“ nėriniuotus apatinius – savo grožiu pralenksite net pačią karalienę naktį!

2. TURĖK BĖDĄ

TURĖK BĖDĄ

www.facebook.com/pages/TUR%C4%96K-B%C4%96D%C4%84/1559489074313036

Vis dar negaliu atsistebėti lietuvių dizainerių sukurtomis rankinėmis, o dar labiau – kuprinėmis, kurios ne tik patogios, bet ir madingos! Eh, dėkojame tiems, kurie jas prisiminė ir į šoną nuvijo didžiąsias spalvotas kuprines , nes juk oda ir minimalizmas is a new black! „Turėk bėdą“ kuprinės – lyg dviratis išrastas iš naujo, bet daug daug geriau!

3. Juoda

Juoda

www.facebook.com/JuodaOda

Blizgesys, karoliai ir virvelės – vasaros pranašai. Tačiau tokiomis lietingomis savaitėmis išmėginkite „YOU ODA“ unikalių aksesuarų kolekciją.

4. RUDNĖ

RUDNĖ

www.facebook.com/rudneofficial

„Rudnė” atgaivina prisiminimus apie lietuviškos pievos kvapą ir atostogų lengvumą. Šios suknelės  turėtų atsidurti kiekvienos lietuvės spintoje ir ne tik.

5. MAYB3

MAYB3

www.facebook.com/MAYB3MAYB3

Jau vasaros vidurys, o tu neturi kombinezono? Juk tai nepakeičiamas atostogų palydovas! „MAYB3“ – ir stilius, ir elegancija, ir patogumas.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:

*Reklama