Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 07 13  20:53  |  Aktualijos

SwO rekomendacijos ir vėl Jūsų kompiuterio ekranuose. Pailsėjome, pasisėmėme idėjų, atradome naujų kūrėjų, o kai mieli dalykai pradėjo jau spausti ne tik spintą, bet ir Facebook „mėgsta“ skyrelį, nusprendėme vėl jais intensyviai dalintis su mūsų mylimais skaitytojais!

1. Feiminn

Feminn

www.facebook.com/pages/Feiminn/190377814465570

Jei norite būti kerinti, rinkitės prabangius, madingus „Feiminn“ nėriniuotus apatinius – savo grožiu pralenksite net pačią karalienę naktį!

2. TURĖK BĖDĄ

TURĖK BĖDĄ

www.facebook.com/pages/TUR%C4%96K-B%C4%96D%C4%84/1559489074313036

Vis dar negaliu atsistebėti lietuvių dizainerių sukurtomis rankinėmis, o dar labiau – kuprinėmis, kurios ne tik patogios, bet ir madingos! Eh, dėkojame tiems, kurie jas prisiminė ir į šoną nuvijo didžiąsias spalvotas kuprines , nes juk oda ir minimalizmas is a new black! „Turėk bėdą“ kuprinės – lyg dviratis išrastas iš naujo, bet daug daug geriau!

3. Juoda

Juoda

www.facebook.com/JuodaOda

Blizgesys, karoliai ir virvelės – vasaros pranašai. Tačiau tokiomis lietingomis savaitėmis išmėginkite „YOU ODA“ unikalių aksesuarų kolekciją.

4. RUDNĖ

RUDNĖ

www.facebook.com/rudneofficial

„Rudnė” atgaivina prisiminimus apie lietuviškos pievos kvapą ir atostogų lengvumą. Šios suknelės  turėtų atsidurti kiekvienos lietuvės spintoje ir ne tik.

5. MAYB3

MAYB3

www.facebook.com/MAYB3MAYB3

Jau vasaros vidurys, o tu neturi kombinezono? Juk tai nepakeičiamas atostogų palydovas! „MAYB3“ – ir stilius, ir elegancija, ir patogumas.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records