Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2018 08 31  20:51  |  Aktualijos

Grįžus iš atostogų, patirtas malonias akimirkas norisi prasitęsti, savo kasdienybę paįvairinant naujomis detalėmis. Šią savaitę siūlome išbandyti:

Rožių limonado arba toniko espresas

Šaltas espresas su rožių limonadu arba toniku seniau buvo tikra egzotika, tačiau dabar šis gėrimas laužo standartus – jis tapo tikru numylėtiniu ir pakeitė saldžiai kartų rytinį espreso šotą. Juk šiek tiek gaivos tikrai dar niekam nepakenkė. Šios vasaros naujienos galite paragauti „Strange Love“ ir „Elska“ kavinukėse.

Rožių limonado arba toniko espresas

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„RoseHip Vegan Bistro“

Rožinis humusas ir garsusis smoothie bowl Lietuvoje? Tikrai taip. „RoseHip Vegan Bistro“ – prie pat Bernardinų sodo įsikūrusi nuostabi ir jauki vieta, kurioje galėsite paragauti neįtikėtinai skanių ir sočių mėsainių su tofu arba pasimėgauti žalumynais pagardintu humusu. Jeigu dar nebuvote, būtinai apsilankykite. Tai ne tik veganų ir vegetarų rojus, bet ir tikras atradimas gurmanams.

RoseHip Vegan Bistro

„multi.“

Su jų šūkiu – Making bike shorts great again – negalima nesutikti. Belieka tik pripažinti, kad tai – visiškai naujas dviratininko stiliaus šortų kvėpavimas. „multi.“ figūrą paryškinantys šortai siuvami iš įvairių medžiagų: rožinio aksomo, sidabrinės ar zomšinės medžiagos. Variacijų tiek daug, kad išsirinks kiekvienas. Šie šortai puikiai dera su švarku, o daugiau inspiracijų rasite „Instagram“ paskyroje.

multi.

„Lipdau“ – rankų darbo indai

Augustė – mergina, gaminanti neįtikėtino grožio ir visiškai unikalaus dizaino rankų darbo keramikinius indus. Kiekvienas indas turi savo istoriją, reikšmę, menininkė kuria juos ir pagal individualius užsakymus. Nuo maisto estetiškumo lėkštėje net seilės tįsta… Manau reikia bėgti išsirinkti naujos lėkštės!

Lipdau

„Supernormal“

Goda Narijauskaitė – jauna ir ambicinga mergina, drąsiai kurianti naują požiūrį į madą. Pagrindinis jaunosios kūrėjos akcentas – savitumas ir požiūris, kad viskas iš tiesų žymiai paprasčiau negu mums atrodo. Goda kuria stilingus akinius, kuriuos rudenį turėti privalo kiekviena ir kiekvienas.

Supernormal

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama