Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 10 27  10:53  |  Aktualijos

Spalio pabaiga: į lauką neišeiname – per šalta, bėgame į artimiausią, o ne į mėgstamiausią parduotuvę pirkti kavos, nes toliau nulėkti taip pat per šalta, o šunį išvedame tik į kiemą, nes – atspėjote – žvarbu! Šiomis dienomis norisi jaukumo – penkios pirmadienio SwO rekomendacijos nuteiks jus šiltai kaip puodelis kavos, dėl kurio nušalote nosį eidami į lauką.

„Mama pasiuvo“

Mama pasiuvo

https://www.facebook.com/mamapasiuvo

Esate toli nuo tėvų svetainėje pietumis garuojančio stalo? Jei tau atrodo, jog vilnoniai, pynėmis raityti megztiniai nėra stilinga, tačiau vis vien mamos šilumos pasiilgai, įsigyk Mama pasiuvo džemperį, suvienijantį stilingumą ir jaukumą.

„Upè“

Upe

https://www.facebook.com/pages/Up%C3%A8/333447266835512

Nauja dizainerė mūsų akiratyje Sandra Klimašauskaitė – tai Upè rankos ir kūryba – sužinokite, ką ji sugeba!

„L E M P O S“

L E M P O S

https://www.facebook.com/pages/L-E-M-P-O-S/385272294860716

Jei vakare kada esate praėję pro Trakų gatvę, tikrai siaurame Miesto sienos skersgatvyje būsite pastebėję kabančias spalvotas lemputes. L E M P O S padės tokį šviesos žaismą susikurti ir savo namuose!

UNIQ kepurės

UNIQ kepurės

https://www.facebook.com/uniqkepures

http://www.uniqheadwear.eu/

Nerandi tobulo spalvų derinio savo beanie kepurėlei? Pabūk pats sau dizaineris! UNIQ padės nusispalvinti savo žieminius aksesuarus taip, kaip tik nori! Su meile, iš Latvijos.

AAJ

AAJ

 

https://www.facebook.com/pages/AAJ-autorin%C4%97-juvelyrika/120876544626204

http://www.aaj.lt/

Austė Arlauskaitė, arba AAJ autorinė juvelyrika – puikus pavyzdys, kaip svajonė piešinyje gali tapti realybe. Minimalistiniai, sidabriniai ir paauksuoti papuošalai – visoms svajingoms merginoms.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka