Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 02 01  17:26  |  Aktualijos

Naujas mėnuo – nauji vėjai! Šią savaitę SwO paruošė itin intriguojančią rekomendacijų puokštę, kuri turėtų atnešti naujų patirčių bei nuspalvinti pilkas žiemos dienas ryškesnėmis spalvomis.

Ką darai, daryk gerai!

Turbūt neretai savęs paklausiame: „kaip savo mylimą veiklą galėčiau paversti pragyvenimo šaltiniu?“ Siūlome įkvėpimo pasisemti iš kitų, jau savo svajonių veiklą sukūrusių žmonių, kurie vasario 11 dieną dalinsis savo patirtimi, didelio dėmesio sulaukusiame renginyje „Ką darai, daryk gerai!“.

Ką darai, daryk gerai!

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

VIELA

Minimalizmo mylėtojos – turime gerų žinių! Pristatome 90-tųjų estetika įkvėptą mados prekinį ženklą „Viela“. Tiesios geometrinės linijos, ekspresyviai apnuoginta nugara ir elegancija yra trys pagrindinės prekinio ženklo vertybės, lemiančios jo išskirtinumą.

VIELA

Mondri Jewelry

„Mondri“ – tai išskirtiniai papuošalai, atskleidžiantys unikalų gintaro grožį. Modernus ir minimalistinis dizainas sukuria nepaprastai stilingą aksesuarą, nė iš tolo neprimenantį stereotipais apipinto gintaro vaizdo.

Mondri Jewelry

DOKE

Visoms, ieškančioms klasikinių ir ilgaamžių rūbų, siūlome pasižiūrėti į mados prekinį ženklą „Doke“. Savo paprastumu ir išskirtine kokybe žavintis lietuvių prekinis ženklas be vargo leis sukurti išties nepaprastus derinius.

DOKE

Rimantė Rimgailaitė

Kylanti dizainerė Rimantė Rimgailaitė, išsiskirianti ryškiomis linijomis bei spalvomis, drąsiai skinasi kelią į mados viršūnę. Kolekcija „Narcizas – ne tik gėlė“ išgarsėjusi kūrėja savo kostiumais jau spėjo papuošti tokias atlikėjas kaip Ieva Narkutė bei Monique.

Rimantė Rimgailaitė

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama