Menu
 
 

„About“ – pasaulinių mados tendencijų medžiotojų akiratyje

2019 02 05  12:25  |  Aktualijos

About

Nuotraukos – Visvaldas Morkevičius ©

Specializuotoje apatinių drabužių parodoje Paryžiuje „Utenos trikotažo“ kuriamas prekių ženklas „About“ sulaukė išskirtinio dėmesio – lietuviškus gaminius savo naujausioje apžvalgoje išsamiai pristatė lyderiaujanti mados analizės ir prognozių agentūra WGSN. Paroda vyko Paryžiaus mados savaitės metu, kur naujausias kolekcijas demonstravo pasaulinio garso prekių ženklai.

Papuošė prestižinio katalogo viršelį

Kiekvienoje Paryžiaus mados savaitėje verda gausybė renginių, vyksta šimtai kolekcijų pristatymų, todėl čia savo kolekcijas pristatantys prekių ženklai susiduria su milžiniška konkurencija. Pastaruoju metu išskirtinį dėmesį pelno tie kūrėjai, kurie siūlo modernius gaminius, pasižyminčius aukščiausiais ekologijos standartais.

„Jau keletą metų „About“ naujoves dažniausiai pristatome būtent Paryžiuje vykstančiuose mados renginiuose, nes čia susirenka daugiausiai vertingų potencialių partnerių, dalyvauja patys moderniausi ir sėkmingiausi prekių ženklai, į kuriuos lygiuojamės. Kasmet mūsų įdirbis tampa vis labiau matomas. Šiemet „About“ ne tik įsikūrė kruopščiai atrinktų prekių ženklų erdvėje „Exposed“, tačiau keli mūsų modeliai buvo pristatomi kaip tendencijų lyderiai, o naujausios kolekcijos nuotrauka papuošė ir visos parodos pagrindinio žurnalo viršelį,“ – įspūdžiais po parodos dalinasi „About“ pardavimų vadovė Judita Panovienė.

About - SwO magazine

About - SwO magazine

About - SwO magazine

„Šiuo metu savo kolekcijose naudojame vadinamuosius „veganiškus“ pluoštus, pavyzdžiui – medžiagą iš sojos. Tekstilės inovacijos pirmiausia yra kuriamos dėl neigiamo poveikio aplinkai mažinimo, tačiau jos suteikia ir naujų dizaino galimybių – atrandame naujas tekstūras, naujus medžiagų derinius. Nauji atradimai keičia standartines nuostatas į tai, kas yra gražu, vis labiau vertinamas socialinis, ekologinis, antropologinis mados kūrėjų indėlis, ne tik estetinė išraiška,“ – priduria Judita Panovienė.

About - SwO magazine

About - SwO magazine

About - SwO magazine

Mados tendencijų prognozuotojų tinklas WGSN, tradiciškai apžvelgiantis įsimintiniausius parodos dalyvius, įvertino ne tik natūralius „About“ produkcijos pluoštus, bet ir pozityvaus požiūrio į kūną („body-positive“) filosofiją. Naujausioje apatinių drabužių tendencijų apžvalgoje rašoma: „Ši kolekcija įrodo, kad iš natūralių pluoštų pagaminti drabužiai gali būti modernūs ir charakteringi – tai „About“ išskiria iš kitų tvarią madą kuriančių prekių ženklų. Kolekcijoje atsispindi ir dar viena svarbi žinutė – tai pozityvus požiūris į kūną“.

About - SwO magazine

About - SwO magazine

About - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama