Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 02 15  15:16  |  Aktualijos

Šia savaitę SwO paruošė nuostabią staigmeną visiems mados mylėtojams. Tikimės, kad vyraujantys kontrastai tarp elegancijos ir griežtų formų padės įnešti naujo aromato į jūsų spintas… ar į jūsų namus.

TRIBE by Marina & Donata

Lėtosios mados prekinis ženklas „TRIBE by Marina & Donata“ grįžta įgavęs naują, kiek elegantišką formą. Netrukus pasirodysiančios subtilia prabanga alsuojančios suknelės yra pasiūtos iš rankomis dažyto šilko, kas kiekvieną jų padaro iš ties unikalia.

TRIBE by Marina & Donata

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

ZAGNEL

Vyrų mados prekinis ženklas „ZAGNEL“, kuriamas dizainerės bei iliustratorės Agnės Laurinavičiūtės, pasižymi tvirtu charakteriu ir griežtomis formomis. Kviečiame pasižiūrėti – kolekcija „The Heart Of A Wolf“ turi itin energingo laukinio žavesio.

Zagnel

OHMY

Ready to wear prekinis ženklas „OHMY“, sukurtas dizainerės Ugnės Martinaitytės, skatina žmones nebijoti būti kitokiais. Išskirtiniai siluetai kalba patys už save, o mes kviečiame pasižiūrėti į naujausią darbą – „OHMY“ ir „Hockey Punks“ koloboraciją.

OHMY

3.14

Pristatome dar vieną mados prekinį ženklą – „3.14“, pasižymintį sporto bei klasikos kombinacija. Visgi ryškiausias šio prekinio ženklo bruožas yra tai, kad kūrėjas įkvepia, būtent, matematika… Ką puikiai iliustruoja ir pavadinimas.

314clothes

Blue Sparrow Candle Co.

Galiausiai, kaip gi be viliojančio kvapo namams? Šį kartą siūlome išbandyti itin kvapnų prekinį ženklą „Blue Sparrow Candle Co.“, kuris garsėja ne tik subtiliais aromatais, bet ir išskirtiniu žvakių pateikimu, pasitelkiant vyno butelius.

Blue Sparrow Candles

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama