Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 03 24  11:52  |  Aktualijos

SwO rekomendacijoms pačios sunkiai išsirinkome rekomenduojamus dizainerius – jų pavasarį nepaprastai daug! Tikimės, jog užteks metuose savaičių, jog spėtume su visais supažindinti. Kviečiame ir jus!

 

JBudA

JBudA

www.facebook.com/pages/JBudA/144315899079633

Poetiškai ir taip skoningai… pamačius JBudA Facebook puslapį, negalime atitraukti akių nuo užburiančios fotosesijos. Turbūt ir jūs sutinkate?

 

Karolis Kurklietis

Karolis Kurklietis

www.facebook.com/kurklietisjewellery

Grubus metalas, kurio šaltume rasite dailią, nušlifuotą akutę – ar tokie žodžiai, tinkantys Karolio Kurkliečio kūrybai, kartais netiktų ir jūsų pažįstamiems?

 

KIS KIS

KIS KIS

www.facebook.com/LaukinisKisKis

„KIS KIS“ delninės taip taikliai pavadintos! Juk tai – kone „Talismanas“, lydintis jus į kiekvienos dienos nuotykį!

 

Naked

Naked

www.facebook.com/shoppingatkaunas

Stilingas nuogumas? Ne! Tai nuogas stilius – šiais dviem žodžiais dar ilgai galėtume žaisti, tačiau visą esmę apie nuogumą ir stilių rasite „Naked“ – lietuvių dizainerių butike Kaune.

 

Booo

Booo

www.facebook.com/pages/Booolt/428145570681558

„Booo“ sakome žiemos likučiams ir laukiame ryškių saulės spindulių! Apsiginklavę stilingais mediniais akiniais pasitinkame šiltąjį sezoną.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors