Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 03 10  22:36  |  Aktualijos

Šios savaitės rekomendacijos, be abejo, apie moteris ir moterims. O gal ne tik joms? Kol vienos laukia, kad jų moteriškumas būtų patvirtintas buketu rožių ir saldainių dėže, kitoms patvirtinimo nereikia. Šios savaitės SwO rekomendacijos kaip tik toms, kurios ieško ne patvirtinimo, o išskirtinių (gyvenimo) aksesuarų sau – nuo rožių iki betono.  

Multi 

„Plaukų gumytė – geriausias moters draugas“. Na gerai, niekas gal taip ir nesakė, bet visko gali būti, kad ne viena ilgaplaukė taip pagalvoja. Šis satino scrunchy toks žavingas, kad tikrai vertas būti geriausiu draugu bet kuriuo paros metu.

Multi

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Kambarinės gėlės 

Kam reikalinga puokštė rožių, kai galima turėti vieną, bet ypatingą. Genius rose – tai stebuklas mažame mėgintuvėlyje. Klonuota, tobula, įprastos gyvos rožės kopija, užauginta laboratorijoje specialiai šiai rūšiai sukurtoje terpėje. Simboliška, kad pirmoji tokias rožes Lietuvoje klonuoti pradėjo moteris – mokslininkė Sigutė Kusienė.

Rožė

Another Unicorn 

Aplinkai dėmesingo, kruopščiai ir su didele meile kuriamo prekės ženklo „Another Unicorn“ sidabrinės ir paauksuotos apyrankės. Subtilios ir su žinute – ant kiekvienos apyrankės išgraviruotas ne tik išskirtinumą simbolizuojantis vienaragis, bet ir kasdienis įkvėpimas: „Embrace your uniqueness“. Lytis jau seniai nesvarbi – šie aksesuarai vienodai puošia ir moteris, ir vyrus.

Another Unicorn

Ūkai 

Kartais iki pilnos laimės gali trūkti kažko labai paprasto. Kad ir betono luito. Tai ir interjero detalė, ir padėklas, ir stovas – funkcionali dizaino ikona, puikiai deranti prie įvairių paviršių, o svarbiausia, prie visko, ką ant jos padėsite.

Ūkai

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama