Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 03 15  18:28  |  Aktualijos

Šios savaitės rekomendacijose nėra spalvų galybės. Bet šįkart už jas svarbesnė idėja. Serviruojame jums visą pojūčių paletę – nuo „maisto“ protui ir sielai iki „maisto“ spintai ir namams.  

Epplause     

Aplodismentai. Dar toks šviežias, bet iškart įtikinantis. Naujas mados prekės ženklas su galinga žinute. „Epplause“ vadovaujasi principu, jog drabužis turi išlikti aktualus tiek šiandien, tiek po kelerių metų, o stilių gali kurti aksesuarai. Jie gali keistis atsižvelgiant į tuo metu vyraujančias mados tendencijas, aplinką ir dienos metą. Būtent tokie yra pirmieji šio prekės ženklo natūralios vilnos kostiumai – vienspalviai, minimalistiniai ir pasiruošę keistis pagal jus.

Epplause

Nuotraukos – Luko Griciaus, kūrėjų asmeninių archyvų ©

„A chair and a table“

Daugiau progų – daugiau gėlių? O gal daugiau vazų – daugiau gėlių? Kai namus puoš tokio grožio rankų darbo vazos, kokias kuria „A chair and a table“ studija, garantuoju, pačios gėlės suras jus. Kita vertus, jos tokios išdidžios ir subtilios, kad joms gerai ir vienoms. 

A chair and a table

Tebūnie kava

Kavos įkvėpimams ir atradimams skirtą knygą išleidęs ilgametis kavos ekspertas Emanuelis Ryklys, akivaizdu, bando suvilioti ne tik kavos entuziastus, bet ir tuos, kuriems dizainas ir grožis tikrai ne paskutinėje vietoje. Maža to, kad ji pilna per gana klaidų kavos pasaulį taip paprastai vedančių patarimų ir istorijų, ji taip pat ir nuostabių Dariaus Petrulaičio sustabdytų kavos akimirkų albumas. Skanaus, grožio ir kavos mėgėjai.

Tebūnie kava

Strautniekas

Kartais apie mus, o kartais apie tuos kitus. Kartais minimalistiniai ir skirti labai konkrečiai emocijai išreikšti, kartais gilūs ir daugiasluoksniai, pasakojantys istoriją arba intriguojantys ir paliekantys galimybę istoriją susikurti patiems. Jeigu jau didžiausi ir svarbiausi pasaulio leidiniai ir prekės ženklai trokšta iliustratoriaus Karolio Strautnieko darbų, tai kodėl tu dar neturi?

Strautniekas

Soiree

Atidarykit langą – namuose leidžiasi skraidanti lėkštė. Kerpė, viena vertus, toks natūralus ir taip gerai pažįstamas augalas. Bet tuo pačiu primena ateivį, nes kaip joks kitas augalas nereikalauja absoliučiai jokios priežiūros. Svarbiausia taisyklė – neprižiūrėti ir gėrėtis. Neįtikėtina, suprantu.

Soiree

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama