Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 03 21  06:37  |  Aktualijos

Šios savaitės SwO rekomendacijose – gyvūnijos pasaulis. Ne, nesiūlysime pirkti kačių, šunų, vėžlių ir žuvyčių. Šįkart gamtos ieškome kūrėjų darbuose. Ne paslaptis, kad ji dažnai yra pagrindinis įkvėpimo šaltinis. O kartais ir priežastis.

Meu

Esi „cat person“ ir pavargai ginčytis, kas geriau – šunys ar katės? Gali daugiau nieko nebesakyti. „Meu“ marškiniai viską papasakos už tave. Ir tikrai pakels nuotaiką kam nors, sėdinčiam už tavęs.

Meu marškiniai

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Sighthound Squad

Dog persons“ žino, kad šuo yra ne tik augintinis. Kai jis pasirodo tarp žmonių, turi būti giriamas ir glostomas, ir vėl giriamas, ir glostomas… O kas daugiau (po natūralaus šuns grožio, be abejo) gali lengviausiai patraukti dėmesį? „Sighthound Squad“ žino ir todėl pagaliau sukūrė stilingus biotano antaklius.

Sighthound Squad 

Ecolinum

Kai norisi natūralumo ir tikrumo. Ir šiek spalvų. Ir dar truputėlio gamtos. „Ecolinum“ 100 proc. lininis kilimas, kurio dizainą sukūrė dailininkė Agnė Kišonaitė, turi viską, ko reikia. Jums niekur nereikės eiti, nes pavasaris atskrido į namus.

Ecolinum

Bajoras

Unisex medvilniniai treningai su kailine apykakle. Ar reikia daugiau ką nors pridurti? Gal tik tiek, kad su jais visada ir visur jausitės taip patogiai, lyg gulėtumėt ant sofos, ir taip gražiai lyg britų trumpaplaukė.

Bajoras

Leonsenberg

Šunys, katės, paukščiai – viskas matyta. Laikas egzotikai. „Leonsenberg“ švarkas-zebras ryškus, bet leidžia kitoms spalvoms šalia dar labiau sužydėti.

Leonsenberg

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama