Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 05 13  14:30  |  Aktualijos

Paskutinis pavasario mėnuo – visad pilnas spalvų ir šilumos. Viskas aplinkui žydi ir kvepia, tad nori nenori ir pats pradedi žydėti. Tikime, jog šios savaitės rekomendacijos padės sužydėti ne tik išore, bet ir vidumi.

Frida

Jei reikėtų išrinkti spalvingiausią pasaulio moterį, neabejotinai į šiuos rinkimus pretenduotų Meksikos moterų emancipacijos simbolis – žymioji dailininkė Frida Kahlo. Neseniai leidykla „Kitos knygos“ išleido jos biografijos papildymą su spalvingomis iliustracijomis (jų knygoje rasite net 120).

Frida Kahlo

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

RutRut

Pavasarį kaip niekad norisi spalvotų gėlių. Ar glėbiais iš sodo vežtis tulpes, ar džiaugtis pirmaisiais bijūnais, visoms gėlėms reikia vazų. O šias išskirtines kuria Rūta Indriūnaitė.

Rūta Indriūnaitė

Linensheep

Tas pojūtis, kai po žiemos pirmą kartą nusimeti paltuką, o saulės išsiilgusi oda pajunta pavasario šilumos glamones. Belieka tik užsimesti linu ir lengvu pavasariu kvepiančią suknelę.

Linensheep

Love Me Speechless

Kai už lango žydi pavasaris, galima mylėti ir be žodžių. Pa(si)dovanok gėlių.

Love Me Speechless

Apsisiautusios saule

Pavasaris be eilėraščių – ne pavasaris. Kaip ir lauko kavinių, romantiškų pasimatymų gamtoje ir meilės. Visą šį jausmą galima patirti ir skaitant naujausią Indrės Valantinaitės poezijos knygą „Apsisiautusios saule“. Tai jau ketvirtoji poetės knyga.

Indrės Valantinaitės poezijos knyga

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama