Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 03 28  02:40  |  Aktualijos

Prisijaukinti spalvas po šimto pilkų žiemos atspalvių – misija įmanoma. Tik nereikia skubėti. Aksesuaras po aksesuaro ir spalvos tyliai įsitaisys jūsų spintose ir namuose. Šios savaitės SwO rekomendacijose – spalvos, kurias įsileidus, ateis pavasaris. Pradedam pasiruošimą!   

Lipdau

Viskas prasideda nuo namų, o tiksliau nuo pusryčių. Rankų darbo „Lipdau“ keramikiniai šaukšteliai tiks ir prie granolos, ir prie pusryčių košės. Tereikia išsirinkti labiausiai įkvepiančią spalvą.

Lipdau

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Pretty Ugly

Jei norite spalvas įsileisti po truputį, bet provokuoti yra jūsų gyvenimo misija, tai „Pretty Ugly“ sukūrė jums papuošalą. Su „Free the nipple“ sage temų pokalbiui ilgai ieškoti nereikės.

Pretty Ugly

Indigo Textile Studio

Skarelė ne tik su spalvomis, bet ir su istorija. Jos dizainą įkvėpė ryškiaspalvės geometrinių raštų iliustracijos, kuriomis dailininkė Birutė Žilytė 7 dešimtmetyje iliustravo latvių literatūros klasiko Janio Rainio poezijos knygą vaikams „Aukso sietelis“.

Indigo Textile Studio

Think heart

Pavasaris – kaip tik tas metas, kai mąstyti galima vien širdimi. Visi supras, nieks nepyks. „Think heart“ marškinėliai – geriausias priminimas, jei netyčia tai pamirštumėt.

Think heart

Mados butas

Šiek tiek žalumos iš „Mados buto“ tiesiai į jūsų spintą. Ne per ryškus, bet pakankamai aiškus pareiškimas, kad jums jau atėjo pavasaris.

Mados butas

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama