Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 06 17  16:45  |  Aktualijos

Tvarumas yra viena pagrindinių temų šiandienos mados pasaulyje, o vartotojiškumo problema, mūsų požiūriu – pasiekė kritinę ribą. Ar žinojote, kad mados pramonė pagal taršą užima 2-ąją vietą po naftos, o populiariųjų masinės mados prekinių ženklų produktai gaminami pragarą primenančiomis sąlygomis? Laimei, žmonės tampa vis sąmoningesni, o mados verslo atstovai pasiūlo vis kūrybiškesnių sprendimų vartotojiškumo problemai spręsti. Tad, šią savaitę, mūsų rekomendacijos dedikuotos, būtent, tvariai madai.

GOOD TASTE CITIZEN

„Good Taste Citizen“ – tai tvarus moteriškų drabužių bei gyvenimo būdo prekinis ženklas. Pasižvalgius, galima teigti, kad gamintojų pasiūla iš ties įvairiapusė – produkcija suskirstyta į moterims skirtą lininę ready-to-wear bei megztinių kolekciją, itin jaukią namų rūbų liniją ir netgi gultus šuniukams. Gaminiuose dominuoja linas, kas ir suteikia tą natūralų, ilgaamžį ir ypatingai organišką pojūtį.

Kalbant apie tvarumą, „Good Taste Citizen“ jį propaguoja, ne tik gamindami iš ypač tvirtų kokybiškų medžiagų, tačiau siūlo ir kūrybiškus sprendimus. Pavyzdžiui, karantino metu savo klientams pasiūlė „Survival Kit 2020“ rinkinį, kuriame buvo visi namie reikalingi tvariai pagaminti daiktai – nuo lininio chalato, iki rankšluosčių, užbaigiant daugkartiniais maišeliais, puikiai atstojančius plastikinius. Būtent, pastarieji, manome, kad yra pirmas didelis žingsnis tvaresnio gyvenimo link.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

VIES STUDIO

Internetinė parduotuvė „VIES STUDIO“ savo klientams siūlo tik kruopščiai atrinktus rūbus bei aksesuarus. Ne paslaptis, šiuolaikiniam žmogui laikas yra pats brangiausias dalykas, todėl įkūrėjai siekia savo klientams jo padovanoti kuo daugiau. Ir taip, mes kalbame apie dėvėtus rūbus, kurie čia pateikiami itin subtiliai, dauguma jų klasikiniai ir išliks aktualūs dar ne vieną sezoną.

Pagrindinė „VIES STUDIO“ idėja – suteikti galimybę klientui parduoti savo nebenešiojamus, tačiau kokybiškus rūbus bei aksesuarus. Kaip sako patys įkūrėjai, daugelio iš mūsų spintoje netelpa daiktai, kuriuos jau seniai norėtume perleisti kitam, tačiau turime milijonus priežasčių ir svarbesnių darbų nei tai padaryti. Ir štai, tokiu momentu, į pagalbą ateina „VIES STUDIO“ komanda, kuri surenka iš žmogaus būvimo vietos prekes bei jomis pasirūpina – paruošia daiktą pardavimui ir nupirktą, išsiunčia galutiniam klientui.

Tai platforma, kurioje galite ne tik pirkti, bet ir parduoti. Viskas tam, kad rūbų gyvavimo trukmė būtų pratęsta, o pabodę daiktai, skleistų džiaugsmą jau kituose namuose.

SwO savaitės rekomendacijos

OW STUDIOS 

Tegul įprastos dienos virsta nuostabiomis! Šia įkvepiančia žinute pradeda tvarus moteriškų drabužių ženklas „OW STUDIOS“. Pridurdamas, kad kiekviena moteris nuostabi tokia, kokia yra.

„OW STUDIOS“ siekia auginti pasitikėjimą tarp kūrėjo ir klientų, todėl atvirai dalijasi apie naują dizaino, gamybos ir įsigijimo kelią. Prekinis ženklas savo klientams siūlo galimybę ne tik įsigyti naujus drabužius, bet taip pat grąžinti atgal jų pamėgtus dėvėtus gaminius ar ypatinga proga išsinuomoti patikusį drabužį.

Kūrėjai neslepia – tvarumą mato ne kaip tuščią pažadą, bet kaip prabangos prielaidą. Siekdami kurti tik iš pačių inovatyviausių audinių ir apdailos detalių, „OW STUDIOS“ artimai bendradarbiauja su savo tiekėjais, o drabužius gaminti renkasi vietos rinkoje.

Galiausiai, moteriškų rūbų kūrėjai savo klientus skatina pirkti mažiau, turėti tik tai, ką jie išties mėgsta ir su kuo jaučiasi geriausiai. Kiekvienas gaminys turi tikslą, yra ilgaamžis žvelgiant iš dizaino, kokybės ir laiko perspektyvos.

SwO savaitės rekomendacijos

KRST VIEW

„KRST VIEW“ – tai tinklaraštis, įkurtas komunikacijos specialistės Kristinos Purytės, propaguojančios lėtą madą ir tvarų gyvenimo būdą. Kristina nuolat analizuoja aktualias šiuolaikinės visuomenės vartotojiškumo ydas, kaskart pateikdama įtraukiančių, kartais šokiruojančių faktų bei įžvalgų, kas tūnojimą Instagram tinkle paverčia labiau prasmingu užsiėmimu.

Kristina, į dienos šviesą ne tik iškelia didžiausias vartotojiškumo problemas, bet ir pateikia tvarumą ypač stilingai. Taip stilingai, kad priverčia susimąstyti, kodėl mes dar stovime milžiniškose eilėse per išpardavimą, laikydami rankose kažką, ką vargu ar uždėsime? Gal visgi verta pasižvalgyti, ką mes jau turime savo (o, galbūt, netgi mamos) spintoje? O gal, patikrinti, ką siūlo vietinės dėvėtų drabužių parduotuvės? Kristina nuolat dalinasi savo radiniais, kurie neretai priverčia baltai supavydėti.

Galiausiai, „KRST VIEW“ didžiausias siekis yra šviesti visuomenę ir skatinti tvarumą. Net jeigu, socialiniai tinklai yra traktuojami kaip vienas iš labiausiai vartotojiškumą skatinančių reiškinių, šiandien rinka keičiasi ir tvarios mados skleidėjai įgauna itin svarbią reikšmę.

SwO savaitės rekomendacijos

PERLAS 4 YOU

„Perlas“ – vienas iš tų prekinių ženklų, kurių daiktų pradedi geisti, vos tik pamatai įkeltą naujieną. Ir ne veltui. „Perlas“ siūlo didžiulę vertę turinčius vintažinius rūbus bei aksesuarus, kurie pastaruoju metu yra itin trokštami visų atsidavusių mados mylėtojų. Pavyzdžiui, „Fendi Baguette“ rankinė yra gana dažnas vintažinės parduotuvės svečias. Tik neužsibūna ilgai.

„Perlas“ išsiskiria tuo, kad visi dėvėti rūbai pateikti išskirtinai stilingai, o pats prekinis ženklas turi aiškią kryptį ir komunikaciją. „Perlas“ mergina – tai stilingiausia miesto dama. Visa tai neabejotinai suteikia naują požiūrį į tvarumą ir į dėvėtų drabužių rinką.

SwO savaitės rekomendacijos

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama