Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 06 03  22:48  |  Aktualijos

Kaip gera – gulint pievoje ar šokinėjant per pirmąsias bangas – džiaugtis tokiu gražiu oru! Ironiškai nusišypsome ir toliau spoksome į kompiuterio ekraną, kuriame gimsta vėluojantys brėžiniai ar ataskaitos, o gal į knygas, šaukiančias apie mikroekonomikos pagrindus ar atmintyje nugrimzdusias dvyliktos klasės matematines formules.

Žinoma, kad ir kaip darbai bespaustų, visada rasime laiko apsilankyti interneto platybėse ir sužinoti visas naujienas (kai spaudžia egzaminai ar kiti darbai, perskaitome naujienas net apie žvejybą, kuri, tiesą pasakius, niekada nebuvo mūsų arkliukas). Skaniausius savaitės atradimus pristatome ir Jums!

Apie Paryžių iš Lietuvos

Facebook sienoje akis patraukė butiko ,,Boho Chic’’ nuotraukų atnaujinimai, kuriuose pastebėjome  ne visai dailyraščiu užrašyta fraze ,,I’m not from Paris I am Paris” puoštus ,,Mother Eleganza’’ marškinėlius. Įvertinkite juos patys, apsilankę ,,Mother Eleganza’’ studijoje (Basanavičiaus g. 7) arba parduotuvėje ,,Boho Chic” (Arklių g. 3).

https://www.facebook.com/pages/MOTHER-ELEGANZA/329918689194

http://mothereleganza.com/shop

Mother Eleganza marškinėliai

Nuotrauka: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.377707495679322.1073741848.100003202254986&type=1

Briusas ir spalvos

Nežinome, kodėl Briusas nuogas, kuria jis ar nekuria, tačiau nauji ,,Naked Bruce’’ drabužiai abejingų nepalieka. Labiausiai žavimės pastelinių, pereinančių spalvų maudymosi kostiumėliais  ir blauzdinėmis – tokios vasaros lietuvių kolekcijose dar nebuvo.

https://www.facebook.com/pages/Naked-Bruce/435817039839651

http://www.nakedbruce.com/

Naked Bruce

Nuotrauka: https://www.facebook.com/pages/Naked-Bruce/435817039839651

Nuoširdi kūryba

Geresnio atradimo vasarą, nei nebrangių, rankų darbo papuošalų krautuvėlės, net nesitikėčiau (labiau pradžiugintų nebent naujas puslapis apie pigius aviabilietus į Seišelių salas).  Ieva Deco papuošalų pasirinkimas milžiniškas, todėl net neabejoju, jog patiks kiekvienam skoniui!

https://www.facebook.com/ievadeco

www.ievadeco.lt

Ieva Deco

Ieva Deco

Nuotrauka: https://www.facebook.com/ievadeco

Odinė puošmena

Pirmas melas: puoštis mėgsta tik moterys. Antrasis: papuošalus galime dovanoti tik merginoms! Vyriskipapuosalai.lt puslapis – išsigelbėjimas, jei norite išrinkti nuostabią dovaną mylimiausiam vaikinui.

http://www.vyriskipapuosalai.lt/

https://www.facebook.com/vyriskipapuosalai

Odinė puošmena

Nuotrauka: http://www.vyriskipapuosalai.lt/

,,Skins”

Jei vasara nusimato nuobodi, siūlome sezoną praskaidrinti britišku serialu ,,Skins’’! Dabar nekantriai laukiame naujų, televizinio filmo formatu išeisiančių serijų, o iki tol spėsime peržiūrėti visus 6 jau esamus sezonus.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
  • Toma says:

    Swo rekomendacijos, tai skiltis kuri niekad nelieka neapžiūrėta ir neperskaityta. Gal ir dėl to, kad joje visuomet randu ir savo favoritus. Šį kart tai ME ir Briusas… Na, bet dėl “Nuoširdžios kūrybos” ir rankų darbo papuošalų likau šiek tiek pikta. Papuošalų pasirinkimas didelis ir jie tikrai gražūs, bet nereikia klaidinti skaitytojo dėl nuošidžios kūrybos, nes v mes tai interpretuojame, kaip Ievos kūryba, bet dėja nuotraukose pateikti papuošalai atkeliavę iš Azijos. Tad arba nuotraukos netinkamai parinktos arba sakiniai labai nusmailinti.

  • Lukas says:

    Jeigu ieškote vyriškų prekių, galite užsukti vyriskosrankines.lt čia rasite. Vyriškos odinės rankinės, vyriškos piniginės.


*Reklama
DNO