Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 07 08  15:37  |  Aktualijos

Atostogų reikia visiems, netgi patiems energingiausiems ir išradingiausiems. Mano restart mygtukas persikrovė Nidos krašte, – su gera nuotaika ir būriu draugų. Įkvėpimo gavau ir stiliui, ir kūrybai, o dabar laukiu festivalių ir naujo emocijų užtaiso. Rekomendacijos tiesiai iš Nidos: pagaliau ir mes skanaujame vasarą.

Festivalių sekliai

Ne kiekvienas lietuvaitis žino, kiek pasaulyje yra milžiniško masto festivalių, kuriuose tiesiog sproginėja ir muzikos garsai, ir stilingi deriniai. Sekite įvaizdžius, datas, naujienas su tinklalapio Refinery29 festivalių sekliu.

http://www.refinery29.com/festival-tracker

 Refinery29

Vasaros veidas

Ar sekdami įvairius blogerius internete nepastebėjote nuotraukose šmėkščiojančios spalvotos kaukolytės? Tai  prekinio ženklo H&M palaidinė, kuri rado vietą populiariausių tinklaraštininkių spintoje – padarykite jai vietos marškinėlių lentynoje ir Jūs.

http://www.hm.com/

Vasaros veidas

Nemirštanti meilė

Atostogaudama supratau, jog jokios basutės ar šliurės nepakeis patogių, baltų, stilingų ,,Converse’’ laisvalaikio batelių. Be to, tai vienas populiariausių akcentų gatvės madoje šią vasarą!

Nemirštanti meilė

Nuotrauka: ashesoflaughter.com

Šviesos ir gamta

Net tirtame iš nekantrumo pabėgti į pievą ar mišką, šokti iki ryto (arba tris dienas be perstojo) ir pamiršti, jog yra sukurtas internetas ir patogi lova.

Šio savaitgalio festivaliai: elektroninės muzikos festivalis Tundra’13, vykstantis jau nesuskaičiuojamą galybę metų iš eilės ir naujas STRCAMP – negirdėtas, nematytas, tačiau labai viliojantis! Kurį pasirinksi Tu?

www.tundrafestival.lt

http://strcamp.org/

Šviesos ir gamta

Šviesos ir gamta

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors