Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 07 29  12:31  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Beveik pragyvenome visą liepos mėnesį. Nieko įspūdingo neįvyko ir nieko įspūdingo nenuveikėme/-ėte? Geriausios akimirkos ir neišblėstantys nuotykiai visada paliekami desertui – rugpjūtis ir paskutinės vasaros dienos jau čia pat!

Niekam nesakyk

Beveik kiekvieną savaitę siūlome kolekcionuoti įdomias palaidines – tikiuosi, tai girdėti jums dar nenusibodo, nes šie nešiojami ,,meno kūriniai“ tiesiog nuostabūs ir gali atstoti prabangiausius aksesuarus. Šią savaitę supažindiname Jūs su nevertellyourtailor palaidinėmis: tik čia žurnalo Vogue viršelio mergina valgo mėsainį ir pripažįsta, jog kitos Jūsų palaidinės yra Marc Jacobs’o.

http://www.nevertellyourtailor.com/

Nevertellyourtailor

Genties papuošalai

Kol kas neturime pilnų kišenių pinigų prabangiam deimantiniam žiedui, tačiau tikrai sukrapštysime kelis svarus naujiems papuošalams! Britiškame Love Moi Boutique šiandien nuolaidos!

https://www.facebook.com/LoveMoiBoutique

http://love-moi.co.uk

Genties papuošalai

Rawr!

Subrendome leopardiniu raštu puoštiems drabužiams, subręsime ir  palaidinėms su tigro portretais!  Neveltui juos siūlo Kenzo ir Sugarpills.

Kenzo ir Sugarpills

Vyrams

Neslepiame džiaugsmo, nes lietuviškų vyriškų drabužių ir aksesuarų linijų vis daugėja! Precizus peteliškės – jau populiariausiuose Vilniaus butikuose.

https://www.facebook.com/peteliskes

Precizus peteliškės

Intriga, kostiumai, teisė

Vėlyvais vasaros rytais ar ankstyvais paryčiais, užklupus nuoboduliui, siūlau pažiūrėti serialą ,,Suits’’. Trečias sezonas jau laukia!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art