Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 12 31  15:19  |  Aktualijos

SwO rekomendacijos metus skaičiuoja kitaip: metai – tai 52 pirmadieniai ir 260 naujų atradimų. SwO komanda ir skaitytojams linki metus skaičiuoti nuveiktais darbais ir padarytais atradimais. O šį kartą – netradiciškai pagal tvarkaraštį – gruodžio 31 bei sausio 1 dienos rekomendacijos! Tikimės, kad jos nuteiks pakiliai pradėti naujus metus.

 

KISHENE

KISHENE

„KISHENE“ – nauja Baltijos talentų buveinė internete. Jei neturite noro vaikščioti po senamiesčio butikus, žinomiausius lietuvių dizainerių vardus rasite ir šioje internetinėje parduotuvėje.

https://www.facebook.com/KISHENEcom

http://www.kishene.com/

 

D.Z.Y

D.Z.Y

Per metus mados ženklas „D.Z.Y“ spėjo Lietuvos gatvėse paskleisti vyriškų „zipless“ ir „lowfit“ kelnių madą. Dar jų neturite ar nežinote, kaip įsigyti? Kūrėjai pristato naują internetinę parduotuvę.

https://www.facebook.com/dzywear

http://dzy.lt/

 

Second ME

Second ME

„Second ME“ dizaineriai pristato antrąjį tave: tai kūrinys, galintis prisitaikyti kiekvienoje situacijoje, kurioje kartu atsidursite. Rankų darbo, atsakingai atrinkto audinio suknelės prigis kiekvienai merginai.

https://www.facebook.com/secondme

http://secondme.lt/

 

Wood Kicker’s Wear

Wood Kicker’s Wear

Pristatome dar vienus gatvės stiliaus ugdytojus Lietuvoje – „Wood Kicker’s Wear“. Tarp tokio aksesuarų ir džemperių asortimento norimą suras tiek merginos, tiek vaikinai.

https://www.facebook.com/pages/Wood-Kickers-Wear/323155827806328

 

SQBY

SQBY

Einant Palangos gatve ir matant tuščius langus buvo kilusi mintis, jog „SQBY“ jau praradome. Reguliariai pakeičianti vietą, mėgstamiausia (gal ir seniausia) gatvės stiliaus drabužių parduotuvė vietą užsiėmė Jogailos gatvėje. Aplankyk!

https://www.facebook.com/SQBYshop

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka