Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 02 25  21:20  |  Aktualijos

Aukšti kulniukai, trykštančios spalvos ir skubūs žingsniai – mados savaičių svečių atributas. Didieji miestai – Niujorkas, Londonas – jau parodė, kaip tviskės mada kitąmet, rytoj paruoštas tendencijas baigs rodyti ir Milanas. Nenusileiskime – juk tiek puikių jaunų dizainerių turime pašonėje!

Pristatome originaliausius iš originaliausių:

1. Dizaineris Martynas Kazimierėnas siūlo twitter paskyros naujienas skelbtitiesiai ant marškinėlių! Galite rinktis drabužį iš keturių spalvų paletės, įpakuotą… skardinėje. Ant marškinėlių – miniatiūrinė juoda ,,lenta“, o priedas perkant – trys baltos kreidelės.

www.march.lt

SwO savaitės rekomendacijos

SwO savaitės rekomendacijos

2. Laisvalaikiui skirtos arba beprotiškos ir išskirtinės – tokio tipo varlytes siūlo ,,Ties and Bow Ties” dizaineriai. Kaip kūrėjai sako – ,,įpūsk asmeninio stiliaus vėjo” į savo spintą. Puikus patarimas pavasariui!

www.tbt.lt

SwO savaitės rekomendacijos

SwO savaitės rekomendacijos

3. Denis Kuchta – grafikos dizaineris ir meno vadovas, siūlantis dviprasmiškais logotipais puoštus marškinėlius. Seksualūs ledai, nuotaka ar virvė po kaklu – šmaikšti dovana sau arba draugui.

www.deniskuchta.com

SwO savaitės rekomendacijos

4. Lietuviško gyvenimo tradicijas ir spalvas atskleidžiantis Ievos Ševiakovaitės ir Jolantos Rimkutės duetas ,,LT Identity” diegia linskmą patriotizmą Lietuvos mados sistemoje – Gediminaičių stulpai, Žemaitė, Dariaus ir Girėno portretai – ir lauktuvėms, ir pakiliai nuotaikai.

http://www.lt-identity.lt/

SwO savaitės rekomendacijos

SwO savaitės rekomendacijos

SwO savaitės rekomendacijos

Nepamiškite Lietuvos dizainerių palaikyti kovo mėnesį vyksiančiame mados festivalyje. Daugiau apie renginį: http://www.swo.lt/mados-infekcijoje-shibuya-pereja-primenantis-podiumas/

Kurią SwO savaitės rekomendaciją renkatės?


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO