Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 05 05  19:45  |  Įžvalgos

Reklama SwO Live Feed

„Tai ką, dar snigs?“

Tokia mintis šauna pamačius svyruojančias orų prognozes. Optimizmo nestokojančios SwO rekomendacijos vis vien traukia šortus ir lekia pasitikti vasaros!

 

Žodžių žaismas

Cock tear

https://www.facebook.com/COCKTEAR

„Cock tear“, „Herring under the blanket“, „Dying swan“ – taip, tai pavadinimai. Taip, tai lietuvių kūryba ir taip, tai nekartojamai paprasta!

 

Kačių kavinukė

Murrr Café

https://www.facebook.com/murrr.cafe

Net ir tuščioms baltoms sienoms jaukumo kaipmat suteiks kavos puodelis ir… katės! Šie augintiniai jau įsikūrė „Murrr Café“ kavinėje ir labai draugiškai laukia visokio plauko lankytojų!

 

Nesiskiriame su džemperiais

MAUfashion

https://www.facebook.com/maufashion

Kai jau atrodė, jog paprasto džemperio originaliu niekaip nebepaversi, savo idėjomis nustebino „MAUfashion“ dizainerė Lena Taricina.

 

Riedlentės – jau praėjęs dešimtmetis

longboards.lt

https://www.facebook.com/Longboards.lt

Gi vasara! Kokia galėtų būti geresnė transporto priemonė šį sezoną, jei ne longboardas? Naujoje „longboards.lt“ parduotuvėje – didelis jų pasirinkimas ir dar geresnis aptarnavimas!

 

Bohemiškoms asmenybėms

Rockberry

https://www.facebook.com/rockberrylt

Saugokis nuo nelaimių ir piktos akies bei atrodyk nenuginčijamai stilingai! „Rockberry“ apyrankės žavi darnia spalvų palete ir natūralių akmenukų gausa.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DZHUS

Akimirka, skirta odai. Įkvėpta gamtos ir mokslo. Spianato

DNO Records

MO muziejus