Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 02 24  12:00  |  Įžvalgos

Trys laipsniai šilumos vasario mėnesį prilygsta kepinančiai saulei vasarą. Besidžiaugdami paukščių choru ir vis švelnėjančiu pavasarišku vėjeliu, siūlome apžvelgti SwO rekomenduojamas mados naujienas!

 

Įkvėpimas iš gatvės 

Street Fashion Blogger

http://www.streetfashionblogger.com/

Ieškote stiliaus idėjų gatvės madoje? Apsilankykite „Street Fashion Blogger“ tinklalapyje, kuriame žvitria akimi Londono ir Vilniaus gatves seka SwO narė Raminta!

 

Pavasario gelbėtojas

One Coat Store

https://www.facebook.com/pages/One-Coat-Store/130454987124750

Tikra gatvės dama tapsite apsivilkusi „One Coat Store“ lietpaltį. Šis kūrinys slepia ne tik stilių ir unikalumą, bet ir praktiškumą: susidorojant su lietuviško oro išdaigomis, dvipusis lietpaltis išgelbės ir neplanuotuose susitikimuose!

 

Bohemiška mergina

Meraki

https://www.facebook.com/merakishoes

Klasikinį, griežto kirpimo švarkelį mielai iškeistum į plevėsuojantį, etniniais raštais margintą susiaučiamą megztinį? Tuomet, matyt, žaviesi ir boho chic stiliumi. Tau rekomenduojame pasidomėti lietuviško dizaino rankų darbo „Meraki“ kūriniais.

 

Pavasario aksesuarai

BOWOB

https://www.facebook.com/bowtiemadebyrr

Peteliškės – tiek žiemą, tiek pavasarį iš mūsų akiračio nedingstantis aksesuaras. „BOWOB“ pavasariui siūlo įmantresnes varlytes, puoštas kniedėmis!

 

Laputė

Jeffry by A&Y

https://www.facebook.com/Jeffri.info

Šio sezono talismanu drąsiai gali tapti žaisminga „Jeffry by A&Y“ laputė. Drabužių, puoštų kaklą apsivyniojusia gudruole, pasirinkimas tikrai didelis! 

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama