Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 01 19  19:23  |  Aktualijos

Ar ir jums taip greitai bėga laikas? Vos prasidėjęs sausis, regis, tuoj pat ištirps tarp pirštų – tik spėk nuveikti viską, ką susiplanavęs ir su visais susitikti. Šią savaitę dairomės idėjų, kaip čia „multitaskinti“ ir spėti viską – ir kultūros pasisemti, ir mada pasidomėti, ir susibėgti su draugais. Gražios ir darbingos savaitės!

Vyrų mados savaitė. „Calvin Klein collection“

Vyrų mados savaitė. „Calvin Klein collection“

Calvin Klein archyvo nuotr.

Vaikinai irgi nori atrodyti gražūs! O merginos – į juos žiūrėti. Sausis – naujausių modelių, įkvėpimo ar tiesiog mados naujienų mėnuo, nes vyrų mados savaitės vilnija per didžiąsias sostines. Mūsų dėmesį itin patraukė Calvin Klein kolekcija, kurią portale transliavome vakar. Galinga, vyriška dvasia persmelkia vyriškus kostiumus, gražindama rimtas proporcijas ir turtingus, sodrius audinius, tokius kaip vilna, flanelė ir kašmyras.

Italų kino festivalio atidarymas

Italų kino festivalio atidarymas

Organizatorių nuotr.

https://www.facebook.com/events/1442564179339962/

Ar ir jūs – tokie pat kino maniakai, kaip ir SwO komanda? Pamename, kaip 2014-uosius pasitikome… svetainėje su kinų maistu bei kino juosta! Šiemet šiek tiek blaškomės ir keliaujame, tačiau kino neatsisakome net lankydamiesi svečiose šalyse. Smagi žinia vilniečiams: sostinėje rengiamas šiuolaikinio italų kino festivalis. Plačiau apie pirmąjį filmą štai čia:

Naujas ženklas: „Inch2”

Naujas ženklas: „Inch2”

Asm. archyvo nuotr.

https://www.facebook.com/inch2official/timeline

Kaip prisistato šis kaimyninėje Rygoje įsikūręs ženklas, tai – avalynė moterims. Tačiau ne bet kokioms, o su tvirtu vyrišku charakteriu. Nujaučiame, kad daugžodžiauti neverta. Geriau apsilankykite jų puslapyje patys – dėmesį tikrai prikausto!

„Ten Walls“ koncertas

„Ten Walls“ koncertas

Organizatorių nuotr.

Didžioji Britanija, Kanada, Ibica, Niujorkas, San Franciskas, Majamis – tiek ir dar daugiau per kelis mėnesius apskriejo lietuvis „Ten Walls“. Sakote, negirdėtas? Ir dar kaip. Juk čia – Mario Basanov! Pastaruoju metu radijų klausytojai pamilo jo singlus „Gotham“, „Requiem“ ir, žinoma, naujausią „Walking with Elephants“ – tai kūrinys, kurį vieną kartą išgirdęs, niekada neužmirši. Renginys „Lofte“:

https://www.facebook.com/events/671485416281953

Staigmenėlė mylimiems

Staigmenėlė mylimiems

Lush archyvo nuotr.

Mes laikomės tokios nuomonės, kad Kalėdų dovanas reikia susipirkti dar lapkritį. Taip pat ir su Valentino diena – kad išvengtumėte pigios ir vulgarios produkcijos, užgriozdinsiančios parduotuvių lentynas kitą mėnesį. Nors geriausia, tiesą sakant, dovanoti tiesiog be progos. Šią savaitę mūsų nusižiūrėtas – „Lush“ rinkinys voniai, įvyniotas į Afrikietišku rojumi alsuojantį vaizdelį.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama