Menu
 
 

Apžvalga: „Baby lips“ balzamai

2015 01 17  22:53  |  Aktualijos

Gal šiek tiek keista, bet apibūdinimas „baby lips“ man pilve sukelia jausmą tarp kuklumo ir gašlumo. Na, jei tiksliai reikėtų jį apibūdinti dešimtbalėje skalėje nuo 1 (kuklumas) iki 10 (gašlumas), tai būtų stiprus penketas.  „Maybelline“ lūpų balzamai „Baby lips“ taip pat kelia dviprasmiškus jausmus, tik juos sudėtingiau paskirstyti skalėje nuo „patiko“ iki „nepatiko“.

Baby lips balzamai

PAKUOTĖ

Erzina. Labai. Nepakeliamai. Sunkiai. Erzina. Ji lengva, atrodo nepatvariai, užrašai ryškūs. Regis, viskas kliba, juda ir netrukus išsilakstys kas sau. Pliusas – puikiai matoma balzamo spalva. Na, tai sutaupo laiko besukiojant tūbeles ir tikrinant, ar tai – „persiko bučinys“, ar „vyšninė aš“.

KVAPAI

Žaismingi, sintetiniai, bet neišliekantys ilgai, nesusukantys galvos ir nosies. Mėgstančioms natūralius, subtilius ar bekvapius balzamus kvapas klius, visos kitos pripras arba džiaugsis.

SPALVOS

Spalvos puikios, jaukios, lengvai pritaikomos. Tarp natūralių, vos matomų įsimaišo ir ryškesnės. Paletę sudaro 6 drėkinantys atspalviai, kvepiantys skirtingais kvapais ir paliekantys skirtingas spalvų žymes ant lūpų.

TEKSTŪRA

Nuostabi. Tikrai – be didesnių išvedžiojimų. Lengva tepti, tolygiai pasiskirsto, nesubėga, neišbėga ir kitaip „nepaveda“.

VEIKIMAS

Rašoma, kad balzamas drėkina 8 valandas. Po savaitės naudojimo lūpos tampa pastebimai švelnesnės, mažiau sausėja, nešerpetoja ir tiesiog atrodo geriau. Na, neteko balzamo išlaikyti visas aštuonias valandas (vargu, ar tai įmanoma), bet „tepliojant“ jį tada, kai pakliūna po ranka, lūpos tikrai tapo švelnesnės ir minkštesnės.

ĮSPŪDIS

Labiausiai man patiko rezultatas ant lūpų. Drėgnos, neįpareigojančios, pagal poreikį ryškesnės ar subtilesnės, tokios mielai goslios lūpos. Veikimas taip pat puikus, lūpų neerzina, jas puoselėja. Didžiausias minusas – pakuotė. Tenka ją saugoti ir viena akimi rankinėje ganyti. Kaip kokį trapaus porceliano gabalaitį. Balai: 8/10.

Baby lips balzamai

Nuotraukos: maybelline.com.


Komentuok:
*Reklama