Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 04 13  12:16  |  Aktualijos

Pasidžiaugę vienadiene vasara, grįžkime į lietingą darbo savaitę. O ją, kaip saulės spinduliai, praskaidrins atrinkti SwO pasiūlymai!

YAYOI

YAYOI

www.facebook.com/YAYOIjewelry

Linkėjimai iš Latvijos! Madinga, kutais puošta „Yayoi“ apyrankė bus puikios lauktuvės iš kaimyninės šalies! Juos dar savaitę galite rasti ir Vilniuje, „V Concept Store”.

KosMos

KosMos

www.facebook.com/Kosmos.limited

Jau planuojate neįtikėtinus vasaros nuotykius? Jei viena iš stotelių yra festivaliai arba kitos galaktikos, siūlome nepamiršti stilingų ir praktiškų palydovų – „KosMos“  drabužių!

Under My Roof

Under My Roof

www.facebook.com/UNDERMYROOF

Ieškote idealios rankinės? Neatsispyrėme „Under My Roof“ viršelio nuotraukai – juk tai yra būtent tai, ko mes ieškojome!

Room 4.1

Room 4.1

www.facebook.com/room4.1fashion

Ruošiatės išleistuvėms, norite pasipuošti į darbą, o gal tiesiog norite dailiai kavinės terasoje gurkšnoti vyną? Gražias akimirkas papildys „Room 4.1” suknelės!

Margot

Margot

www.facebook.com/margotlabelcom

„Margot“ rankinės ypatingos, tačiau, norėdami išsilaisvinti iš didelių piniginių, kaupiamų senų čekių ir kitų smulkmenų, kurių piniginėje net nereikia, siūlome kortelių dėklą!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO