Menu
 
 

„Uptown Market“ – neeilinis stiliaus sekmadienis

2015 04 14  14:37  |  Aktualijos

Uptown Market

Nuotraukos: organizatorių.

Kitą sekmadienį, balandžio 19 d., „Lofte“ ir „IndEx Hall“ įvyks didžiausia pavasario sezono dizaino mugė Vilniuje „Uptown Market“.

„Netradiciniai sekmadieniai – sena mūsų svajonė. Kol kas ne kiekvienas sekmadienis toks, tačiau jei žmonėms patiks, tikrai stengsimės pasiūlyti idėjiškai ir kultūriškai kuo turtingesnius sekmadienius, kurie iš lankytojų nereikalauja daug energijos, tačiau maitina protą ir įkvepia“,– sako menų fabriko vadovė Živilė Diavara. Į nemokamą dizaino šventę „Uptown Market“grožio, estetikos ir kokybiško dizaino mėgėjai yra kviečiami jau kitą sekmadienį, balandžio 19 d.

Šios mugės metu talentingiausi Lietuvos dizaineriai, stiliaus ir kitų gražių dalykų architektai parodys tai, ką turi geriausio 2015 m. šiltajam sezonui. Tikimasi, kad per vieną dieną „Uptown Market“ aplankys per 5000 žmonių. Mugė išsiplės už „Lofto“ ir „IndEx Hall“ ribų – lauke lankytojus pasitiks gurmaniški maisto vagonėliai, dviračių taisykla ir kitos paslaugos bei pramogos.

– „Index Hall“ erdvėje jau vyko didžiausi „Lofto“ renginiai – ten grojo „Moderat“, Nicolas Jaar, vyko „What’s Next? “ konferencija ir t.t. – taigi tose patalpose likusi aura yra tikrai ypatinga“,– priduria Živilė.

Uptown Market

Uptown Market

Uptown Market


Komentuok:
*Reklama
DNO