Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

2012 10 01  13:35  |  Aktualijos

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

Pirmadienio sunkumai jau užgožė savaitgalio linksmybes?

1.  Sušvelninkime juos nuostabiu… imbierinio vyno pyragu! Receptą ir apetitą keliančias nuotraukas rasite Savaitgalio Rendezvous  tinklaraštyje:

http://savaitgaliorendezvous.blogspot.com/2011/08/imbierinio-vyno-pyragas.html

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

2. Pradžiuginę sielą, pradžiuginkime ir akis: mados savaičių žvitrioji akis Tommy Ton ir jo užfiksuotos nepaprastos asmenybės:

http://www.style.com/trendsshopping/streetstyle/090612_Tommy_Ton_S2013RTW/

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

3. Teliko kūno džiugesiai: šią savaitę nustebinkime patys save su sau nebūdinga, maskuojančia ir patogia (ar atvirkščiai!) apranga. Na, bent jau pasidomėkite, kas yra toji plačiai nuskambėjusi Invisible Wardrobe. Unikalumas, individualumas,  kontaktas, istorija – raktiniai savaitės aprangos žodžiai.

http://www.style.com/stylefile/2012/09/two-centuries-of-fashion-history-starring-tilda-swinton/

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

4. Nostalgiškoms minutėms – nespalvota CHANEL 1959 metų juosta. Visgi ruduo pamažu įtvirtina savo pozicijas, o rudenį moterys – prabangios ir pasitikinčios savimi – kaip ir Coco.

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

Savaitė prasideda: stenkitės nesusigauti to sklandančio viruso, neaplenkusio SwO komandos, gražius nepažįstamus gatvėje dažniau apdovanokite saulės zuikučiais, o sunkiausius klausimus spręskite saldaus miego doze. Iki greito!

Kas šią savaitę suviliojo labiausiai?


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records