Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

2012 09 17  11:35  |  Aktualijos

Negaliu patikėti, jog jau trečioji rugsėjo savaitė. Jau ir mokslai, paskaitos, darbai įsivažiavo, o juk taip norėtųsi vėl prisiminti vėjavaikiškas dienas ir naktis. Todėl šią savaitę SwO to do sąrašas leidžia Jums pasilepinti ir papramogauti, juk tikrai visi nusipelnėme, ar ne?

1. Mano malonumai paprasti: meilė, saldumynai ir – didžioji aistra – drabužiai.  Siūlau mylėti, skaniai valgyti ir atnaujinti savo garderobą, todėl norėčiau parodyti porą slaptų internetinių vietelių.

Neužmirškite www.ebay.com, juk kiekvieną dieną  Daily Deals skiltyje galite rasti įdomių dalykėlių be jokių papildomų pristatymo išlaidų!

Daily Deals

Mūsų kaimynai ir net kai kurie draugai jų nežino! Naujas ženklas – Aloha from Deer, daug nepasakosiu, bet užsiminsiu, kad apaksite, pamatę megztukus…. www.alohafromdeer.com

Aloha from Deer Aloha from Deer

Aloha from Deer Aloha from Deer

Aloha from Deer

http://www.loveclothing.com/ Garantuoju – jie tikrai myli drabužius. Šiek tiek vintage, šiek tiek unikalumo, ir, žinoma, nuolaidų.

www.loveclothing.com

www.loveclothing.com

www.loveclothing.com

2. Naujienų, naujienų ir dar kartą naujienų:  juk malonu žinoti daug, ieškoti idėjų ir išklausyti skirtingų nuomonių. Štai kas mus sužavėjo praėjusią savaitę ir ką rekomenduojame peržiūrėti ateinančią – tai žurnalas 10 magazine. Viršelis stiprus, turinį įvertinkite patys. Kaip ir SwO Street, 10 magazine turi ir virtualaus žurnalo versiją.

http://10magazine.com/

žurnalas 10 magazine žurnalas 10 magazine

žurnalas 10 magazine

žurnalas 10 magazine

3. Kaip gi be vakarėlių? SwO draugai  menų fabrikas LOFTAS rengia Facebook Friendly vol. 4. Mylite draugus – įėjimas nemokas.

menų fabrikas LOFTAS

4. Dievinu filmus, ypač, jei juose – Jude Law. Utopinė meilė, bet vis tiek, 2 valandas ir vėl galiu pabūti su juo kino filme ,,360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“.  Rugsėjo 21 laukiame romantikos ir naujo meilės antplūdžio.

Utopinė meilė

5.Tikiuosi, neužimršote mados savaičių? Jei pražiosojote, galime pašnibždėti didelę naujieną – pristatyta drabužių ir aksesuarų kolekcija, skirta amžinajai animacijos ikonai – pelytei Minnie.  Šią savaitę puošiamės taškučiais, kaspinėliais ir netgi ausytėmis!

pelytė Minnie

Dress and headband by Giles Deacon

Hairdband by Piers Atkinson

Necklace by Tatty Devine


Komentuok:
*Reklama
DNO