Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

2012 11 05  15:37  |  Aktualijos

Ši savaitė tegu būna ne tokia, kaip kitos: ką planavome daugelį dienų (mėnesių, metų), tą ir įvykdykime. Ne kartą sau žadėjome (ir dar žadėsime), jog pagaliau metas atsinaujinti, susitvarkytiti ar tiesiog išlpildyti savo norus. Pats laikas sąžinės kirmėliukui ir vėl užgraužti.

1. Atsinaujinsiu. Daug kas iš mūsų paslapčia trokšta tatuiruotės, tačiau vis atidėlioja. Kodėl? Populiariausi pasiteisinimai: ,,nerandu vietos”, ,,nerandu piešinio”, ,,nerandu patikimo meistro”, ,,skaudės”. Jei jau ilgą laiką jus apsėdusi mintis apie rašalu išpaišytą plotelį ant kūno, paverskite šį rudenį ypatingu – tokio rudens prisiminimas išliks ilgam laikui, o jus džiugins nauja tatuiruotė. Vilniuje kaip tik įsikūrė nedidelis, bet jaukus tatuiruočių salonas ,,Jungle Street”, siūlantis kokybiškas paslaugas už nedidelę kainą.

 Iš patirties galiu pasakyti, jog tai nėra skausminga procedūra, nebet norite tatuiruotis lūpą, pėdą ar akies obuolį. Manau, daugiau neberasite jokių pasiteisinimų. http://www.facebook.com/junglestr

 tatuiruotės Tatuiruotės

Tatuiruotės

Tatuiruotės

2. Susitvarkysiu. Negi ir Jūs metus žadate pakeisti kambario interjerą, bet vis nerandate laiko, o laisvu metu geriau… nusnaudžiate? Tai daugumos jaunų žmonių gyvenimo istorija, kurią turime taisyti iš pagrindų. Fototapetai – geriausia išeitis. Dėkojame tiems, kurie išrado elektronines parduotuves, todėl galime ir toliau vartytis lovoje, ant sienų besipuikuojant, pavyzdžiui, Niujorko panoramai.

Niujorko panorama Niujorko panorama

Niujorko panorama

http://www.e-senukai.lt
http://www.artidea.lt/

3. Suplanuosiu. Ar vakarėlių liūtams nepabodo naktinis klubų gyvenimas? Pats laikas naktinėjimą perkelti į privačią zoną. Progų netrūksta : juk ir taip jų surandame kiekvieną savaitgali (ir ne tik). Surenkite draugams tarpinių atsiskaitymų atšventimą, arba naujos rūbų spintos peržiūrą. Vakarėlį pašviesins naujovė Lietuvoje – LED balionai. Ryškiomis šviesomis pasirūpinta, liko tik atlaisvinti sceną šokiams ir diskoteka kraustosi į namus. 

Vakarėlių liūtams

Vakarėlių liūtams

Vakarėlių liūtams

http://www.facebook.com/ledalionai

http://www.youtube.com/watch?v=wuxc9zh-aY8

4. Pasilepinsiu. Nuvertę darbų kalnus, suraskime laiko ir dovanoms. Batai – tinkamiausias prizas. Gal ir Jūs susigundysite smailiais kulniukais ir aštriais spygliukais, rastais www.boohoo.com?

Batai

Batai

Batai

Ką naujo išbandysite šią savaitę?

Ką naujo išbandysite šią savaitę?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama