Menu
 
 

„The Ball & Chain“ – vienintelis koncertas šiais metais

2016 11 03  17:23  |  M.I.C. Naujienos

The Ball & Chain

Nuotrauka: Marla Singer

Itin retai kartu koncertuojantis Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio duetas „The Ball & Chain“ neseniai socialiniuose tinkluose paskelbė apie vienintelį viešą koncertą šiemet. Jis įvyks gruodžio 11 dieną restorane „Neringa“, kuris iš kitų restoranų išsiskiria savo intymia betarpiška atmosfera ir ilga istorija. Be to, Jurgis ten Ericą vedėsi pirmajam pasimatymui…

„Mudu su šeima, draugais ir kolegomis per didžiąsias metų šventes mėgstame pasipuošti, susitikti vakarienei, smagiai pasibūti, pašokti. Kartais spontaniškai ką nors su Jurgiu jiems pagrojame“, – pasakoja E. Jennings.

Hitai iš vedybinio gyvenimo kuriozų

Muzikantai, mylimieji ir šeima už scenos – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – nuo pat pradžių kaip muzikinis duetas išsiskyrė sugebėjimu pasijuokti iš vedybinio gyvenimo kuriozų, taip pat nuo kėdžių pakelti pačio įvairiausio amžiaus žmones ir įkvėpti besąlyginei meilei.

Erica ir Jurgis atliks mėgstamus ir gerai visiems žinomus koverius („Tu ateik į pasimatymą“, „Gera“), savo kūrybos hitus („Baby Baby Burning“, „Are You Really Sorry Dear“, „Tearing Up The Dancefloor“, „Machine Gun“, „When We Split Up“ ir daugelį kitų kūrinių.


Komentuok:
*Reklama
DNO