Menu
 
 

Trečiadienį Vilniuje – Fingalick ir „Free Finga & Keanu Blunt“ koncertas

2018 07 25  14:52  |  M.I.C. Naujienos

Fingalick

Nuotraukos iš muzikantų asmeninių archyvų ©

Šįvakar, liepos 25-ąją, menų fabrikos „Loftas“, „LRT Opus terasoje“ – dviguba energija. Vienoje scenoje pasirodys Fingalick ir duetas „Free Finga & Keanu Blunt“.

Fingalick jungia šaltą klubo tamsą su trapiu balsu, semdamasis garsų iš trance, repo ir pop muzikos. Naujausias jo leidinys „Ego“ – naujos asmenybės formavimosi procesas, pasakojantis apie izoliaciją, egoizmą ir netektį, kurią išgyvena jaunas Y kartos žmogus. Gyvi Fingalick pasirodymai yra esminė „Ego“ patirties dalis, kuriame kūriniai suskamba naujai, o kiekvienas koncertas prilygsta intensyviam neigiamų emocijų apsivalymui.

Free Finga & Keanu Blunt

Duetas „Free Finga & Keanu Blunt“ – tai naujosios mokyklos repo duo, maišantis naktinių pasivažinėjimų romantiką ir motokroso lenktynių veržlumą. „Max Pain“ – pirmasis bendras jų albumas, kuriame lietuviškų dainų atgarsiai virsta ugnimi, o balsai slysta lediniu auto-tune. Atakas organizuoja ir būgnais daužo Dominykas Babikas (ba.)

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO