Menu
 
 

Pirmasis „Kiti kambariai“ koncertas Vilniuje

2017 08 16  14:14  |  M.I.C. Naujienos

Kiti kambariai - SwO magazine

Nuotrauka iš muzikantų asmeninio archyvo

Šiandien, rugpjūčio 16 d., menų fabriko „Loftas“ „LRR Opus terasa“ scenoje – buvusių „Foje“ narių naujos grupės „Kiti kambariai“ koncertas. Tai bus pirmasis kolektyvo koncertas Vilniuje.

Išsiskyrus „Foje“, jos nariai groti nenustojo: Arnoldas Lukošius, Darius Burokas ir Algis Kriščiūnas sukūrė kelis muzikinius projektus – „Vasaris“, „Pypl“, „Migloko-Pypl“. Ieškodami savo muzikinės krypties jie išbandė įvairius žanrus, bet 2016 metų vasarą, susitikę su buvusiu Flamingo vokalistu Žilvinu Sebeika grįžo prie stiliaus, kuriuo grojo su „Foje“. Ir dabar jie čia – su naujomis dainomis ir nauju pavadinimu „Kiti Kambariai“.

Ką reiškia „Kiti Kambariai“? Įsivaizduokite, kad pereinate fojė: prieš jus atsiveria kiti kambariai – dar nepažinti, pilni paslapčių ir atradimų. Štai tuose kambariuose ir esame. Grupės balsu tapęs Žilvinas Sebeika pritapo iš karto. „Ilgai ieškojome žmogaus, kurio muzikinis skonis, balsas ir, svarbiausia, charakteris atitiktų mūsų įsivaizdavimą. Pirmi keli akordai pagroti su Žilvinu nepaliko abejonių – tai tas trūkstamas elementas. Jo atėjimas į grupę sudėliojo visus taškus ir dabar skambame taip, kaip norėjome.“

Galima sakyti, kad tą akimirką grupė grįžo – su nauju pavadinimu „Kiti Kambariai“, naujomis dainomis ir tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, kuriuo išsiskyrė „Fojė“. Muziką kuria visa grupė, tekstus – Algis Kriščiūnas.

„Kodėl dainuojame lietuviškai? Nes mums vis dar svarbu, kad klausytojai suprastų kiekvieną žodį: dainos siela yra melodijoje, o esmė – tekste. Kalbame apie svarbius dalykus, todėl norime, kad mus išgirstų.“


Komentuok:
*Reklama