Menu
 
 

Trečioji „Body Talk“ kolekcija su Beata Tiškevič

2013 12 04  09:55  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Body Talk

Nuotraukos: Body Talk

Jau trečioji „Body Talk“ kūrėjų dueto Rasos Malinauskaitės ir Vetos Armonaitės  kolekcija iki šiol merginas džiugina naujomis glaustinukėmis. Šį kartą fotosesijos heroje tapo jauna ir veržli aktorė bei pagrindinė R. Zabarausko „Streiko“ herojė Beata Tiškevič, kuri, anot kūrėjų, puikiai reprezentuoja „Body Talk“ moterį.

„Savo naujausiai rudens/žiemos kolekcijai pristatyti ieškojome mūsų prekės ženklo vertybes atitinkančios asmenybės. Beata yra ne tik kūrybinga ir veikli aktorė, bet ir labai energinga, savitą požiūrį į gyvenimą turinti ir stilinga jauna moteris. Būtent tokiai mes ir kuriame“, – teigia „Body Talk“ duetas.

Šį kartą naujausioje kolekcijoje gausu ne tik natūralių audinių glaustinukių, tačiau ir dailiai prie kūno priglundančių suknelių. Sodrios spalvos bei puošnios aksomo detalės – neabejotini šaltojo sezono atributai ir Naujųjų metų vakarėlio simboliai – puošia ir „Body Talk“ gaminius.

Interviu su „Body Talk“ galite skaityti 2013 m. liepos/rugpjūčio SwO street numeryje: http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet9.

Body Talk

Body Talk

Body Talk

Body Talk

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Somersault

MO muziejus

The Room Art Books Wine

Visitation