Menu
 
 

Uniforma

2014 09 15  15:54  |  Aktualijos

Šį sezoną, kai dizaineriai žeria plačiausio spektro tendencijų rinkinį, kviečiame susikurti naują kasdieninę uniformą, tiksiančią bet kokiai mokymo įstaigai (ar darbovietei). Kalnų versti nereikės, nes kažkur tarp gausybės pasirinkimų švyti išskirtinai tyra ir švari šaltojo sezono garderobo kryptis. Nors praeitą sezoną nukarūnavome ir ištrėmėme minimalizmą, jis, regis, nori išlikti valdančiojoje mados koalicijoje. Deja, mados diktato laikas baigėsi, visi lygūs, tad nauja minimalizmo atmaina kur kas paprastesnė, lengvesnė ir besiniveliuojanti su kitomis tendencijomis. Ieškant naujos uniformos reikės pakeisti savo pažiūras, jog toks derinys yra nuobodus. Prižadame, kad pamilsite naujus ir švarius dizainerių pasiūlymus.

 

Gryna ir švaru

Gryna ir švaru

Nuotraukos iš Zara, Mango,H&M, Pull & Bear ir Massimo Dutti tinklapių.

Šio šaltojo sezono formali apranga siekia savo aukštumas – kai modeliai podiumu žengia tokiu „nežaisk su manimi“ veidu, aišku, jog tai reiškią tikrų tikriausią verslo formalumą. Dizaineriai dažniausiai apsiribojo įvairiais pilkais atspalviais, kuriuos atgaivindavo itin švarūs, bet gaiviai atrodantys siluetai.  Kiek švelnesnę, Bauhaus stiliaus formą į savo kolekciją įnešė Miuccia Prada, o „Givenchy“ ir Christopher Kane kolekcijose dominavo kiek grubesni architektūriški kampai. Toki disciplinuotą įvaizdį stilistai užbaigdavo masyvaus kulno ar platformos aukštakulniais, bet tai dažniausiai ir būdavo vienintelis ansamblio aksesuaras.

Koketiškas prieskonis

Koketiškas prieskonis

Jei dar nesate pasiruošusi prieš tai minėtai uniformos krypčiai bei mokotės vidurinėje, siūlome į savo uniformą pažvelgti per septintojo dešimtmečio prizmę. Jei prisimenate per fizikos pamoką išmoktą regimąjį spektrą – puiku, nes visos šio spektro spalvos puikiai tiks mini sijonui ar A silueto suknelei. Koketišką ir optimistišką įvaizdį užbaigs plokščiapadė avalynė, kuri puikiai derės prie septintojo dešimtmečio stiliaus bei nesukels nepatogumo pėdoms, lakstant visą dieną. Pasirenkant šią kryptį svarbu nepamiršti formalių derinio sudedamųjų dalių – baltų marškinių ir švarko.

Ieškančioms jaukumo

Ieškančioms jaukumo

Jei dievinate patogų ir jaukų, kokybiškos vilnos megztinį – šis sezonas skirtas Jums. Kai dizaineriai siūlo įvairiausių variacijų mezginius, nesunku nuklysti klystkeliais. Prie formalaus kelnių ir švarko kostiumėlio (jis šį sezoną – taip pat tendencijų sąrašuose) dėvėkite kūno formas išryškinančius megztinius ir investuokite į tikrai kokybišką ir ilgaamžį produktą. Kalbant apie spalvas – dominuoja švelnūs ir prabangūs rudens tonai. Smaragdo megztinį atgaivinkite pastelinio dangaus mėlio marškiniais.

Ryškios detalės

Ryškios detalės

Itin ryškūs atspalviai yra dar viena didelė sezono kryptis. Prie tamsių atspalvių mokyklinės uniformos (geriausia – tamsiai mėlyna) siūlome išsirinkti vieną itin ryškų akcentą – tai gali būti palaidinė, marškiniai, sijonas ar suknelė. Išlikite artima minimalizmui ir rinkitės grynų, vienspalvių tonų modelius, kurie atrodys linksmai ir gyvybingai, tačiau pakankamai formaliai. Tokį derinį galite užbaigti mažais, ryškiais aksesuarais – auskarais ar apyranke. Svarbiausia nenutolti nuo grynos ir tvarkingos mados krypties, kurią šį šaltąjį ir kviečiame Jus išbandyti.


Komentuok:
*Reklama
DNO