Menu
 
 

Savaitės rekomendacijos

2014 09 16  13:25  |  Aktualijos

Daug saulės spindulių nušvito, daug bangų atsimušė į paplūdimį – SwO rekomendacijos pasikrovė teigiamos energijos ir po vasaros grįžta su puikiausiu bagažu naujienų – jaunų talentų, dizainerių, stiliaus, renginių – ir dar didesniu noru savo skaitytojams parodyti tai, ko šie dar nėra matę! Ir vėl kas savaitę, ir vėl naujos rekomendacijos!

„Mosette“

Mosette

http://www.mosette.com/

Miglė ir Eglė – Lietuvoje gyvenančios merginos, širdyje besijaučiančios tikromis prancūzaitėmis, savo aistrą madai, kelionėms, maistui ir geram skoniui išreiškiančios raštu gyvenimo būdo dienoraštyje „Mosette”. Interviu su jomis – jau netrukus.

 

„Koko boutique“

Koko boutique

Fotografė: Agnė Morkūnaitė.

https://www.facebook.com/Kokoboutique.lt

Šalčiams pamažu artėjant, labiau nei kailiniai ar pūkinė striukė sušildys tik… meilė! Ir ne bet kokia, o meilė stiliui. Naują Kristinos Kruopienytės paltų ir švarkelių kolekciją rasite „Koko Boutique”.

 

„Secretsundaze“

https://www.facebook.com/events/290437391144284/294920477362642/

Pilnas house muzikos krepšys, surūšiuotas kiekvieno melomano ausiai! Šį šeštadienį į „Studio 9” sceną įsiveržia visas rinkinys didžėjų: „Downtown Party Network”, „Studio 9“ rezidentuojantis „St. Stereo”, „12 inčų po žeme“, „Youandewan“ bei Londono  prekės ženklo „Secretsundaze“ krikštatėviai Giles Smith ir James Priestley. Nepasitikite žodžiais? Paklausykite ir patikėsite savo ausimis.

 

Aelita Pliuskytė

Aelita Pliuškytė

Nuotrauka: „Felices Photography”.

http://www.atilea.co.uk/

„Dark Lines” aksesuarų kolekcija – tikra intriga pirkti! Lietuvė Aelita savo kūrybą vysto gyvendama Jungtinėje Karalystėje ir jungia meninę juvelyrikos pusę su naujomis tendencijomis, plėtodama naujos kartos šiuolaikinį stilių.

 

„House of Naïve”

House of Naïve

https://www.facebook.com/houseofnaive

http://www.houseofnaive.com/

Kas rytą, žingsniuojant Didžiąja gatve, žingsniai nežymiai sulėtėja iki „koja už kojos” greičio, kad netgi užimtą dieną galėtumėme pasidžiaugti intriguojančia „House of Naïve” vitrina. Nematei? Kitą kartą ne praeik, o užeik!

Išrinkite labiausiai patikusią rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records