Menu
 
 

Vakaro istorijos

2018 02 15  15:47  |  Pirkiniai

Svajok plačiai. Siek aukštų tikslų. Kovok iš visų jėgų. O kai užklups abejonės, atmink, kad tu esi teisi. Tokiu palinkėjimu mergaitėms maištininkėms visame pasaulyje pradedama nepriklausomos leidyklos „Dvi tylos“ lietuvių kalba išleista pasakų knyga ,,Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“.

Dvi tylos

Nuotraukos – Viktorijos Aprimaitės ©

Naujoviškoje pasakų knygoje aprašytos 100 herojiškų moterų, įkvėpusių ieškoti, kovoti, leistis į nuotykius, nepasiduoti ir svarbiausia – IŠLIKTI SAVIMI – istorijos! Knygoje atrasite 100 pasakų, nupasakojančių tokių moterų kaip: piratė Grace O’ Malley, mados dizainerė Coco Chanel, šnipė Nina Veik, tapytoja Frida Kahlo ir dar begalės kitų gyvenimo istorijas!

Nuoširdūs ir skatinantys mąstyti pasakojimai vienu metu nukels į gilią senovę ir taip pat primins šiuo metu kuriančias, veikiančias ir ieškančias moteris. Svarbiausia, kad visų širdyse slypi bendras jausmas – DRĄSA!

Dvi tylos - SwO magazine

Tai yra knyga, kuri paskatins drąsiai svajoti, pasitikėti savimi ir su didžiausia meile žengti link savųjų troškimų! Tai yra knyga, kuri privers krūptelti, šyptelti, nustebti, galbūt nubraukti ašarą, didžiuotis ir iš naujo patikėti, kad tik mūsų baimės yra didžiausia kliūtis! Na, o kiekvieną istoriją puošia iliustruotas maištininkės portretas. Knygą išpiešė net 60 dailininkių iš pačių įvairiausių pasaulio vietų! Na, o paskutiniuose puslapiuose galėsite patys aprašyti ir nupiešti savo nuotykį!

Dvi tylos - SwO magazine

Nors knyga apie moteris, tačiau ji tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams, kiekvienam susidomėjusiam skaitytojui nuo 4 iki 99 metų. Be to, svarbu paminėti, kad „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ yra daugiausia lėšų surinkusi originali knyga sutelktinio finansavimo istorijoje. 

Tikra ir nuoširdi, kaip ir pati leidykla „Dvi tylos“ – tiki, kvėpuoja ir išjaučia!

Knygą galite įsigyti ČIA


Komentuok:
*Reklama