Menu
 
 

„Ką žmonės dirba“

2018 02 15  14:35  |  Pirkiniai

,,Ką žmonės dirba“

Nuotraukos iš „Ką žmonės dirba“ archyvo ©

Kartais susimąstai, kad 8 valandas per dieną, 40 valandų per savaitę, 2400 minučių arba 144 000 sekundžių mes praleidžiame dirbdami. Vieni darbai su nekantrumu ryte verčia šokti iš lovos, kitiems užklijuojame broko etiketę, sukandame dantis ir laukiame, kol galėsime skaičiuoti paskutines darbo dienos minutes.

Kad taip nebūtų, „Ką žmonės dirba“ išleido pirmuosius plakatų serijos printus. Šie primena, kad visi turime teisę dirbti svajonių darbus, visi turime teisę pradėti rytą su šypsena, o kartais ir pasijuokti iš kasdienių nutikimų ar nesėkmių.

Ką žmonės dirba

„Ką žmonės dirba“ printai prikelia visiems pažįstamas frazes, kurios įstrigusios kažkur giliai mintyse ir kiekvieną kartą sukelia šypseną. Visos jos apie darbą, kurias iliustravo Greta Madline ir Kissi Ussuki.

Ką žmonės dirba

O visa printų esmė ta, kad vienas nupirktas printas keičia du printus, kurie bus pakabinti mieste. „Ką žmonės dirba“ komanda svajoja lietuvių iliustratorių darbais išpuošti visa miestą, kad net pilkiausias miestietis išdrįstų nusišypsoti ar nusikvatoti. Projekto komanda leidžiasi į tokią neformalią socialinę akciją, kad pamiltume savo darbą ir 144 000 savaitės sekundes praleistume su šypsena! 

Jeigu norite prisidėti prie miesto puošimo plakatais, įsigykite printą sau ar draugui ČIA


Komentuok:
*Reklama