Menu
 
 

Valentino savaitės rekomendacijos

2014 02 10  11:18  |  Įžvalgos

Banali ar ne Šv. Valentino diena bebūtų, vis vien ją visi žinome ir giliai širdyje norime sutikti ją ne vieni ar bent jau būti pasveikinti. SwO rekomendacijos šią savaitę nusidažo raudona spalva, pateikia įvairius Meilės dienos pasiūlymus bei, žinoma, neužmiršta mados prieskonio.

 

Momentinės akimirkos

Myliu Polaroid

https://www.facebook.com/MyliuPolaroid

Įamžinkite šelmiškas akimirkas visai taip, kaip matote romantiškuose filmuose! „Myliu Polaroid“ suteikia galimybę išsinuomoti legendinį fotoaparatą ir džiaugsmingai laukti išlendančių momentinių nuotraukų.

 

Valentino staigmenos

Fokus Pokus

https://www.facebook.com/pages/FOKUS-POKUS-Tattoo-Art-Shop/422890921158360

Ar susiradai, kas palaikys tave už rankos, besidarant tatuiruotę? Tik iki Valentino dienos, „Fokus Pokus“ tatuiruočių meno salone dvi tatuiruotės – už vienos kainą!  Paskubėk, nes ir porininkas/porininkė, ir proga gali pabėgti.

 

Romantiškam paskaitinėjimui

Naivus romanas apie meilę, vyrą ir šokoladą

https://www.facebook.com/NaivusRomanas

Knyga tikrai verta vakaro namuose, jei ji apie malonumus! Arūno Matačiaus romanas pasakoja apie šokolado manufaktūros „Chocolate Naive“ susikūrimą ir tris moteris, o kaip viskas klostėsi, sužinosite knygoje „Naivus romanas apie meilę, vyrą ir šokoladą“.

 

Valentino Šokiai

Techno Valentino

https://www.facebook.com/events/1379409312297807/

 PDLZ katinai ir Opium

https://www.facebook.com/events/1443124215905607

Valentino ieškosite sausakimšoje šokių aikštelėje? Turite du pasirinkimus! Po dešimtmečio pertraukos kultūros baras „Kablys“ duris atveria „Techno Valentino“ rave vakarėliui. Na, o nenorintys traukti į „Kablį“, paklausykite PDLZ katino ir per Valentynkę iš savo antrosios pusės laukite pakvietimo į „Opium“ klubą!

 

Mados kandis

Marijos Valeškaitės akiniai

http://www.madoskandis.lt/

„Mados Kandis“ – mūsų rekomenduojama internetinė jaunųjų dizainerių platforma, pasiilgusiems ir ieškantiems kažko tokio, kas gali tikrai nustebinti akis. Kol kas SwO mėgstamiausi – Marijos Valeškaitės akiniai!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO