Menu
 
 

Šventiniai „Burberry“ bučiniai

2014 02 14  11:30  |  Įžvalgos

Reklama SwO Live Feed

Šventiniai „Burberry“ bučiniai

Burberry.com nuotr.

Artėjant romantiškoms savaitgalio šventėms mes taip pat atradome mielą smulkmenėlę, kurią pasauliui dovanoja Burberry ir ja norime pasidalinti su jumis visais. Tai – „Burberry Kiss“ programėlė, kuria galime siųsti elektroninius oro bučinius savo draugams, artimiesiems, vaikinams bei merginoms.

Galbūt tai ir atrodo kaip nereikšminga smulkmena, tačiau turbūt ne kartą esate džiaugęsi ta netikėta maža staigmena, kai draugas iš kišenės ištraukdavo mėgstamiausią šokoladą ar nusisukę į kitą pusę pasižvalgyti, kas dedasi kitoje pusėje, netikėtai sulaukdavome bučinio į skruostą. Šis gražus Burberry gestas lygiai taip pat gali praskaidrinti tavo draugo ar draugės rytą, pietų pertraukėlę  ar tiesiog privers nusišypsoti pavargusias nuo kompiuterio ekrano akis.

Bučkis!

http://kisses.burberry.com/

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dimensions Festival 2019

Outlook Festival 2019