Menu
 
 

Vasario leidinių apžvalga

2014 02 18  22:26  |  Aktualijos

Vasaris – ne tik meilės ar valstybingumo mėnuo. Madoje jį galima skaityti lyg senųjų metų pabaigą, pranašaujančią, jog šiltasis sezonas ir didieji kovo leidinių numeriai jau tuoj tuoj atkeliaus ir skelbs pavasarį, kuris mažais žingsneliais bando pasirodyti ir mūsų lietingame krašte. Vasario mėnesio mados leidiniai šįkart pilni įvairiausių ir margiausių fotosesijų, bet juos vienija du dalykai – tai didelis dėmesys pavasario/vasaros sezono kolekcijoms ir žvaigždėms.

 Subtiliai moderni Sofia

Šio mėnesio itališko Vogue viršelį puošia režisierė Sofia Coppola, užfiksuota Steven Meisel kameros. Viena – kino virtuozė, kitas – mados fotografijos asas. Tai reikšti gali tik viena: rezultatas – paprasta, bet neprasta nuotraukų serija, kuri parodo skirtingus S. Coppola charakterius. Beje, verta pažiūrėti visą šio mėnesio Vogue Italia leidinį – tai puikus kūrybinės komandos darbas.

Subtiliai moderni Sofia

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Fotografai prieš savo objektyvą

Viena iš W žurnalo fotosesijų sniego baltumo pataluose užfiksuoja garsiausias šių laikų medijų personas – nuo aktorių iki mados kūrybos direktorių. Tarp jų ir pats šios fotosesijos fotografų duetas – Mert Alas ir Marcus Piggott. Fotosesija kurta dueto namuose, tad kadruose spinduliuoja aistra, jaučiamas ir švelnus jaukumas.

Fotografai prieš savo objektyvą

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Vienas už kitą ryškesni

Vasario mėnesio prancūziškojo Vogue aksesuarų skiltyje – lietuvė Edita Vilkevičiūtė, viena iš mėgstamiausių Emmanuelle Alt manekenių. Lietuvė demonstruoja naujausius juvelyrinius kūrinius – taip dieviškas Editos veidas ir kūnas tik papildo prabangiausius aksesuarus. Katja Rahlwes fotografuota fotosesija atspindi ir vieną karščiausių sezono tendencijų – rožinę spalvą.

Vienas už kitą ryškesni

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Muzikos ir mados sintezatorius

Interview vasario numeris dedikuotas vyrams, tad ant viršelio – reperis Kanye West. Lyg krauju padengtas ir liepsnojantis Lilitas (Lilita – demonų motina), jis pozuoja fotografui Steven Klein. Kūrybinė komanda puikiai perteikia atlikėjo mistiškumą, jo kūrinių ryšį su religija. Fotosesija patraukia savo keistais vizualiniais sprendimais, paslaptingumu bei K. West pamėgtomis Maison Martin Margiela aukštosios mados kolekcijos kaukėmis.

Muzikos ir mados sintezatorius

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Nuo vergovės iki mados

Spalvingame vasario mėnesio Dazed & Confused numeryje pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Lupita Nyong. Aktorė jau tituluojama kaip naujoji stiliaus ikona, o jos vardas antraštėse mirga taip pat dažnai, kaip Diane Kruger ar Cate Blanchett. Užfiksuota Sharif Hamza kadruose, Lupita dėvi ryškiausius šio sezono dizainerių pasiūlymus, kurie su jos tamsia oda kuria puikų kontrastą. Dar vienas aktorės pasiekimas madoje – 2014 pavasario/vasaros Miu Miu reklama.

Nuo vergovės iki mados

Nuotraukos iš TFS forumo.

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*