Menu
 
 

Vasaros kalendorius

2015 06 30  18:08  |  Aktualijos

Šiltajam sezonui būdingos ne tik ilgai lauktos ir užtarnautos atostogos, bet taip pat ir daugybė renginių. Vasaros kalendoriuje pažymėtos šventės turi tik sau būdingą, unikalų dress kodą, kurį kartais nėra taip lengva išpildyti. Šią 2015-ųjų vasarą mes Jums pagelbėsime. Keturi svarbiausi vasaros renginiai – festivalis, išleistuvės, vakarėlis ir vestuvės – kiekvienas iš jų reikalauja dėmesingo pasiruošimo ir tinkamos aprangos.

Festivalis

Festivalis

Nuotraukos koliažuose panaudotos iš style.com, mados namų svetainių bei Pinterest.com.

Kylant oro temperatūrai proporcingai mažėja ir rūbų kiekis ant kūno, o jaunimo mylimi festivaliai šį reiškinį tik dar labiau paspartina. Vasaros muzikos festivaliai, kad ir kur jie bevyktų, turi labai savitą ir visų panelių gerai išmoktą mados kombinaciją – laisvi marškinėliai be rankovių, aukšto liemens džinso šortai, ilgaauliai batai ir daugybė aksesuarų. Tikrai neversime atsisakyti šios aprangos, kuri ne tik yra patogi, bet taip pat ir suteikia festivaliui būdingo laisvės pojūčio. Visgi šį sezoną pasiūlysime į savo aprangą įlieti kelias aštuntosios dekados mados tendencijas.  Pradėkime nuo paprasčiausių nėrinių liemenių ar verstos odos kombinezonų. Jei šios detalės Jūsų aprangoje senienos – atraskite Amerikos čiabuvių aprangos motyvus ir vasaros kailį.

Išleistuvės

Išleistuvės

Tai šventė, kada užplūdus norui atrodyti itin gerai ir šventiškai, galima patirti didžiulį fiasko. Padėdami Jums rinktis išleistuvių suknelę, mes nekreipsime dėmesio į vyraujančią maksi ilgio tendenciją. Tikimės, jog Jūsų lemtingą dieną švies saulė, o trumpa suknelė bus pats tas. Jei vienspalvė suknelė atrodo kiek per paprasta, siūlome ją papildyti puošniu švarkeliu ar įdomiu aksesuaru – žaismingomis pėdkelnėmis, puošniu kaklo papuošalu. Jei esate raštų gerbėja, siūlome santūrius, labai švelnius gėlių motyvus, kurie atskleis Jūsų brandą, kaip ir turėtų būti tokiame renginyje.

Vakarėlis

Vakarėlis

Vasarą bent be vieno gero kokteilinio vakarėlio – ne vasara. Ar tai būtų restorano, galerijos atidarymas, ar paprastas vakaras su draugais, tokiu metu norisi atrodyti tinkamai pasipuošus. Tokiam renginiui šį kartą siūlome labai įvairius dizainerių pasiūlymus. Pirmiausia pradedame nuo itin modernios  kombinacijos, kurią Jūs šią vasarą privalote išbandyti. Vakarui kurorte siūlome užtektinai puošnią, laisvą kokteilinę suknelę, kurią puikiai papildo stambūs aukso papuošalai. Kiek labiau neįpareigojančiam vakarėliui mieste su draugais rekomenduojame gan paryžietišką variantą – sijono ir laisvų marškinių derinį. Kūno vietas skoningai apnuoginanti ilga sijono suknelė tik bet kokiam ištaigingam vasaros renginiui.

Vestuvės

Vestuvės

Vestuvių svečiai turi apgalvoti savo aprangą taip pat kruopščiai, kaip ir pati jaunoji. Tokią kažkam ypatingai svarbią dieną reikia atrodyti skoningai ir šventiškai. Galų gale tai dar viena proga leidžianti sau nusipirkti naują suknelę ar batelius. Šios progos aprangos pasiūlymai taip pat gan skirtingi – nuo itin puošnaus gėlių ansamblio, kuris greičiausiai tiktų labai artimam jaunavedžių šeimos nariui, iki kiek laisvesnio, bet savo puošnumu nenusileidžiančio derinio, kuris puikiai tiks artimai jaunosios draugei.


Komentuok:
*Reklama