Menu
 
 

Apžvalga: Biotherm „Skin Best“ veido kremas

2015 07 01  12:20  |  Aktualijos

Apžvalga: Biotherm „Skin Best“ veido kremas

Nuotrauka: blogn93.blogspot.com

Jaučiuosi beveik kaip Ieva, sugundyta žalčio atsikąsti obuolio. Tik mano sugundymas tikrai neužtraukė „nelaimės“ žmonijai ir istorija nepalyginamai sėkmingesnė ir gražesnė. Mano obuolys – nuostabi apvalaina Biotherm kremo pakuotė, kurios viduje – vienas puikiausių atradimų pavargusiai veido odai.

„Biotherm“ (nepainiokime su gerai pažįstama „Bioderma“, nes tai dvi atskiros įmonės) gimė 1952 metais, kai, tikėtina, nuostabi moteris Jeanine Marissal odos priežiūros gaminiams panaudojo terminių planktonų ekstraktus.  Tuo metu tai tapo mikro revoliucija grožio industrijoje, nes niekas iki tol nebuvo sugalvojęs odos puoselėjimui panaudoti šių mažų gyvių. Šiuo metu Biotherm priklauso L‘Oreal įmonių grupei ir prieš daugiau nei dvidešimt metų tapo prabangos priemonių padalinio žaidėja. Visi produktai gaminami ir kuriami Monake.

Taigi šį kartą apie vieną iš „Skin Best“ komandos narių – veido kremą, skirtą normaliai bei mišriai veido odai. Kremo užduotis kovoti su kasdieniais kenkėjais: UVA – UVB spinduliais, stresu, aplinkos teršalais ir pan. Šis kremas rūpinasi, kad oda išliktų švytinti, jaunatviška ir atspari išorės poveikiui ne tik dabar, bet ir ateityje.

Apžvalga: Biotherm „Skin Best“ veido kremas

Nuotrauka: biotherm.ca

Sudėtyje pirmuoju smuiku griežia spirulina – tai dumblis, šiltai sau gyvenantis Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Šiek tiek primena žalią marmalą, kurį galima išvysti ant gerokai pastovėjusio prūdo. Kosmetikai naudojama spirulina yra auginama laboratorijose (taip pat ir Lietuvos), turi neįtikėtiną kiekį baltymų ir yra labai sveika bei naudinga mūsų organizmui. Ji kreme veikia kaip energijos šaltinis mūsų odos lastelėmis, tad visi gerieji procesai tampa dar aktyvesni.

Apžvalga: Biotherm „Skin Best“ veido kremas

Nuotrauka: callmemaddie.com

Spirulinai gelbsti vienas galingiausių antioksidantų Astaxanthin, kuris padeda kovoti su UVA spinduliais ir išsaugo odos jaunystę.

Kremas maloniai tirštas, sotus. Lengvai tepamas ant veido ir palyginti su sunkoka konsistencija – labai greitai susigeria, nepalikdamas riebumo. Man jis puikiai veikė ir kaip makiažo pagrindas, nes jam susigėrus oda tampa stipriai sudrėkinta, atgaivinta ir sveikai švytinti. Kremo kvapas stiprus, gaivus. Primena žaliosios arbatos kvapo kvepalus, bet aromatas dingsta vos užsitepus ant veido.

Pirmuosius teigiamus rezultatus pastebėjau po dviejų savaičių naudojimo. Oda tapo akivaizdžiai gaivesnė ir drėgnesnė, sumažėjo nuovargio žymės. Balai: 10/10


Komentuok:
*Reklama
DNO