Menu
 
 

Veido raudonis: kaip jį suvaldyti?

2013 08 28  13:52  |  Aktualijos

Veido raudonis: kaip jį suvaldyti

MAC reklama

Gyvename nuostabioje šalyje, kurioje turime visus keturis metų laikus, o temperatūros svyravimų amplitudė viršija net 50 laipsnių. Viso to pasekmės labai įvairios, o viena iš jų yra odos paraudimas. Kaip jį sumažinti arba visiškai atsikratyti?

Veido raudonis yra natūrali reakcija į temperatūros svyravimus, fizinį krūvį, aštrų maistą ir panašius dalykus. Veido kraujagyslės plečiasi, reaguodamos į visus šiuos dirgiklius, todėl žiemą vaikštome su raudona nosimi, o vasarą – raudonais žandais. Kaip su tuo kovoti? Visų pirma reikėtų išsiaiškinti, kas tą raudonį sukelia ir vengti šių dirgiklių. Taip pat egzistuoja ir kosmetiniai preparatai, kurie mažina veido paraudimą, stiprindami kapiliarų sieneles, mažindami jų pralaidumą.  Kosmetika su vitaminu C ypač tinkama žmonėms, kurių oda linkusi į raudonį, nes vitaminas C mažina kraujagyslių pralaidumą, jas sutraukdamas. Visą kosmetikos liniją su vitaminu C yra išleidusi firma Germaine de Capuccini.

Germain de Capuccini nuotr.

Germaine de Capuccini

Jei neturite laiko laukti gydomosios kosmetikos rezultato ir raudonį reikia paslėpti tuojau pat, išeitis irgi yra! Daugelis dekoratyvinės kosmetikos gamintojų turi savo kolekcijose žalios spalvos „bazes“. Būtent šis produktas, naudojamas po makiažo pagrindu, neutralizuoja raudonį, kai kurie gaminiai netgi jį mažina. Tačiau svarbu nepersistengti, nes per daug žalios „bazės“, gali ne tik neutralizuoti raudonį, bet ir suteikti jūsų veidui pernelyg žalią atspalvį.

Smashbox_Green


Komentuok:
*Reklama
DNO