Menu
 
 

Viešbutis „Otto“ Berlyne: įkvėpimai minimalistiniam interjerui

2014 03 04  22:40  |  Įžvalgos

Rimstant mados savaitėms nuo podiumų galima pradėti gręžtis į kitus gyvenimo stiliaus kampus, nes įkvėpimo ieškojimams visada yra ir laikas, ir vieta. Šįkart inspiracijų šaltiniu pasirinkome Berlyne įsikūrusį viešbutį „Otto“, kuris tik įžengus pro duris žavi savo išskirtiniu ir moderniu interjero dizainu. Tai vieta, kurioje gali ieškoti idėjų ne tik savo namams, bet ir gyvenimo būdui plačiąja prasme, nes išgryninta viešbučio misija – sujungti miegą, meną ir „lėtą maistą“ – yra tikriausiai kaip tik tai, ko kartais taip pritrūksta šurmulio pilnoms mūsų dienoms.

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Nuotraukos: Karolis Kveselis / © SwO

Šiuolaikiškai įrengtose viešbučio erdvėse puikiai sudera minimalistiniai baldai ir ryškios rožinės, žalios ar mėlynos spalvų detalės. Panašu, kad net ir monochrominiame interjere galima sėkmingai susikurti pavasario iliuziją – tam puikiai padeda augalai ar jų motyvai paveiksluose. O funkcionalūs šviestuvai ne tik puiki išeitis mėgstantiems įsirangyti lovoje su knyga, tačiau ir būdas kompensuoti saulės trūkumą niūriais žiemos ar rudens vakarais.

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Tiems, kuriems stilingų namų vizija yra neatsiejama nuo gėlių namuose – puikus sprendimas pasirodys lakoniški vazonai su orchidėjomis, išdėlioti prie sienos skirtingame aukštyje, arba ką tik nuskinti gėlių žiedai, atkreipiantys dėmesį perfekcionistiškai baltose vazelėse. Vieno paprasto, bet ryškaus akcento pagalba interjeras kaipmat gali tapti dinamiškesnis ir gaivesnis.

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Prie vienspalvių interjero sprendimų puikiai tinka raštuotos detalės (šiuo atveju geometriniais raštais puošti modernios kėdės apmušalai). Tai pagyvina bet kokį vientisą interjerą ir taip, jo neperkraunant, galima sukurti stilingą aplinką, išlaikant skoningą minimalizmą.

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Kaip jau minėjau, viešbutis „Otto“ gali būti ir puikus įkvėpimas gyvenimo būdui. Įdomu tai, kad kiekvieną savaitę čia galima ragauti vis skirtingą pusryčių meniu. Tai – apelsinų savaitė, jūros gėrybių savaitė, sūrio savaitė, ispanų virtuvės savaitė ir pan. Kodėl nepasidarius to namie ir neišbandžius keisčiausių receptų? Juk tai – puikus būdas praskaidrinti rutiną ir tuo pačiu paeksperimentuoti virtuvėje. O tie, kurie eksperimentų su maistu nemėgsta ir virtuvėje apsilanko tuomet, kada reikia išsivirti kavos ar užsikaisti vandens puodeliui arbatos, gali pasinaudoti kita puikia interjero idėja, kurią aptikome „Otto“ viešbutyje – tai kailinis kilimas ir auksinės spalvos krėslas jaukiam kavos ritualui.

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Be to, viešbutyje „Otto“ kiekvieno aukšto koridorių sienos apipavidalintos eilėraščių posmais. Vaikštant po skirtingus aukštus galima perskaityti visą vokiečių poeto Hans Kempel eilėraščių knygą bei rasti knygos iliustracijas. Puiki idėja literatūros ir interjero dekoro mėgėjams – mėgstamais skaitiniais papuošti savo gyvenamąsias erdves. Tik tikriausiai nemažas galvos skausmas išsirinkti tą tinkamą sakinį ar ištrauką, kurią norėtųsi matyti savo namuose kiekvieną dieną…

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Viešbutis „Otto“ Berlyne

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO