Menu
 
 

„Vintage bazaar“ – naudoti, bet geri daiktai verti antro šanso

2019 02 08  13:46  |  Aktualijos

Vintage bazaar 2019

Nuotraukos – Evelina Valatavičiūtė ©

Mėgsti išskirtinio dizaino drabužius ir papuošalus, savo namų interjerui ieškai antikvarinių baldų, o gal užsiimi monetų, pašto ženklų ar knygų kolekcionavimu, tuomet nepraleisk progos apsilankyti jau šį sekmadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame „Vintage bazaar“ blusturgyje. Čia susirinkę prekeiviai ir lankytojai galės pirkti, parduoti, mainyti ar tiesiog dovanoti sukauptas spintos ir namų gėrybes, kurios kitų šeimininkų rankose atgims iš naujo.

Mugės organizatoriai teigia, kad vienas iš svarbiausių renginio tikslų – suteikti daiktams antrą gyvenimą naujų šeimininkų rankose, tad čia apsilankę lankytojai galės ne tik įsigyti vintažinius daiktus ypatingomis kainomis, bet ir patys juos parduoti. Daugelio namuose guli nenaudojami, bet vis dar puikios būklės daiktai ar drabužiai, kuriuos gaila išmesti, tačiau ne kiekvienas žino kur tokius daiktus dėti, tad ši mugė yra puiki proga tiems, kurie tokių daiktų turi ir nori juos parduoti ar mainyti į kitus.

Vintage bazaar 2019

Organizatoriai pabrėžia, kad šiemet labai lauks ir tų, kurie nori savo gerumu pasidalinti su kitais. Specialiame „VŠĮ Ištiesk pagalbos ranką“ dovanų kampelyje lankytojai galės palikti nereikalingus ir nenaudojamus daiktus, žaislus ar drabužius, kurie bus perduoti labiausiai nepasiturinčioms šalies šeimoms.

„Vintage bazaar“ blusturgyje bus galima rasti visko: nuo močiutės megztų kojinių, į madą grįžtančių retro stiliaus drabužių ir aksesuarų, senovine prabanga alsuojančių baldų iki romantiškų dovanų artimiesiems.

Vintage bazaar 2019

Artėjant pavasariui suskubkite atnaujinti savo garderobą ir namus nebrangiais, tačiau puikios būklės daiktais ir drabužiais, kuriuos rasite jau vasario 10 dieną, nuo 10 iki 17 valandos, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame „Vintage bazaar“ blusturgyje. Ateikite ir pirkite, parduokite, mainykite ir bendraukite, juk čia viskas atgyja iš naujo!


Komentuok:
*Reklama