Menu
 
 

Kas vienam pabodę, kitam – nauja ir mylima

2018 10 12  22:40  |  Aktualijos

Vintage bazaar

Nuotraukos – „Vintage bazaar“ ©

Visur ieškai išskirtinio stiliaus odinės striukės, tačiau parduotuvėse esančios tau nepatinka? Negali rasti vintažinio dizaino spintelės savo miegamajam? Trokšti įsigyti retą monetą, knygą ar pašto ženklą savo kolekcijai? O gal nori tiesiog atlaisvinti savo namus naujiems daiktams, o spintą drabužiams? Tuomet pats metas apsilankyti pirmajame „Vintage bazaar“ blusturgyje, kuris vyks jau šį sekmadienį, spalio 14 dieną, nuo 9 iki 15 valandos didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje.

Vintage bazaar

Renginys pakvies visus sendaikčių mylėtojus susiburti ir parduoti, mainyti ar dovanoti vintažinius daiktus, drabužius, aksesuarus bei istoriją menančias namų interjero detales. Lankytojai ieškantys „perliukų“ savo garderobui čia sutiks daugybę prekeivių, kurie savo mylėtus ir saugotus rūbus ar papuošalus perleis naujiems stileivoms už simbolinę kainą. Kuriantiems unikalią namų aplinką ir mėgstantiems antikvarinius, išskirtinius retro stiliaus baldus, indus ar interjero detales akys raibs nuo čia dalyvaujančių restauratorių ir kūrėjų gausos. Tikriems sendaikčių fanams patiks čia parduodamos knygos, vinilinės plokštelės bei reti kolekciniai daiktai, kurie savo istoriją pratęs naujų šeimininkų rankose.

Vintage bazaar

Jau šį sekmadienį, nuo 9 iki 15 valandos, kartu su bobų vasaros šiluma į Kauno „Žalgirio“ areną atkeliaus pirmasis „Vintage bazaar“ blusturgis, kuriame visi sendaikčių mylėtojai susiburs ir parduos, mainysis bei dovanos, kad tai, kas vienam jau pabodę kitam taptų nauja ir mylima.


Komentuok:
*Reklama
DNO