Menu
 
 

Viso pasaulio muzikantai keliaus į Monrealį

2016 01 12  21:19  |  M.I.C. Naujienos

Viso pasaulio muzikantai keliaus į Monrealį

Nuotraukos: © Red Bull Music Academy

„Red Bull Music Academy“  (RBMA) grįžta į Kanadą! 2016-ųjų rudenį visą mėnesį įdomiausia pasaulio muzikos mokykla veiks Monrealio mieste, ir tai bus pirmasis RBMA kartas šioje šalyje nuo 2007-ųjų, kuomet studijos vyko Toronte.

RBMA po žemynus ir šalis keliauja nuo 1998-ųjų, ir stotelė Monrealyje bus jau 18-oji ilgame aplankytų miestų sąraše. Kaip teigia patys akademijos atstovai, šis miestas pasirinktas todėl, kad jau ne vieną dešimtmetį yra meninių eksperimentų centras.

Dviejų akademijos sesijų metų Monrealyje studentų iš viso pasaulio lauks paskaitos, darbas pagal paskutines tendencijas įrengtose studijose, koncertai, vakarėliai, parodos ir pašnekesiai su kolegomis bei įkvėpėjais. Planuojama, kad RBMA renginiai vyks tiek jau Monrealyje veikiančiose kultūros institucijose, tiek naujai atrastose vietose, padėsiančiose atskleisti unikalų miesto identitetą.

2015-ųjų lapkritį Paryžiuje vykusi RBMA sesija buvo nutraukta iškart po tragiškų teroro aktų. Todėl jau patvirtinta, kad 30 praėjusių metų akademijos studentų keliaus į Monrealį, kur prisijungs prie 40-ies naujai įstojusių. Viso pasaulio muzikos prodiuseriai, atlikėjai, vokalistai, instrumentalistai, didžėjai aplikuoti į RBMA galės jau nuo sausio 18-osios. Anketas išsiųsti reikės iki kovo 7-osios.

Viso pasaulio muzikantai keliaus į Monrealį

Per 18 metų RBMA paskaitas skaitė ir meistriškumu su jaunaisiais talentais dalinosi tokie vardai, kaip Bob Moog, Brian Eno, Nile Rodgers, Steve Reich, Kim Gordon, Giorgio Moroder, Erykah Badu, Bootsy Collins, MF DOOM, Richie Hawtin, Tony Allen, Q-Tip, Sly & Robbie, Chuck D, M.I.A., James Murphy ir daugelis kitų. Tarp daugiausiai pasiekusių RBMA absolventų – Flying Lotus, Hudson Mohawke, Nina Kraviz, Evian Christ, Mumdance, Natalia Lafourcade, Jamie Woon, Katy B, Jackmaster.

Netrukus informuosime kada Vilniuje vyks 2016-ųjų RBMA informacinė sesija. Jos metu Lietuvos muzikantai turės galimybę iš arti susipažinti su akademijos virtuve bei studijų joje suteikiamomis galimybėmis.


Komentuok:
*Reklama